New Hits Songs
New Hits Songs
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Q-rJTKnP8Tk

Najlepsza Radiowa Muzyka 2018 Najnowsze Hity Eska ✬Najlepsze Piosenki Eska 2018 ✬ Radio 24/7 - Na żywo

New Hits Songs
New Hits Songs - 70 Wyświetleń
1
70 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-12 02:56:41

Najlepsza Radiowa Muzyka 2018 Najnowsze Hity Eska ✬Najlepsze Piosenki Eska 2018 ✬ Radio 24/7 Radio 24/7 NAJLEPSZA KLUBOWA MUZYKA ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału New Hits Songs

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 275,491 - 26,398,437 - 282 -
2019-04-05 Fri 275,708 +217 26,501,785 +103348 282 -
2019-04-06 Sat 275,984 +276 26,568,666 +66881 279 -3
2019-04-07 Sun 276,224 +240 26,635,143 +66477 279 -
2019-04-08 Mon 276,402 +178 26,708,760 +73617 277 -2
2019-04-09 Tue 276,734 +332 26,528,608 -180152 277 -
2019-04-10 Wed 276,868 +134 26,592,684 +64076 277 -
2019-04-11 Thu 277,032 +164 26,658,166 +65482 259 -18
2019-04-12 Fri 277,180 +148 26,184,581 -473585 260 +1
2019-04-13 Sat 277,380 +200 26,259,259 +74678 259 -1
2019-04-14 Sun 277,714 +334 26,404,962 +145703 261 +2
2019-04-15 Mon 277,877 +163 26,457,871 +52909 262 +1
2019-04-16 Tue 278,060 +183 26,531,484 +73613 263 +1
2019-04-17 Wed 278,280 +220 26,613,281 +81797 263 -
2019-04-18 Thu 278,558 +278 26,690,437 +77156 262 -1
Podsumowanie ogółem +3067 +292000 -20
Aktualizacja profilu za 8 godz. 31 min.