New Hits Songs
New Hits Songs
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Q-rJTKnP8Tk

Najlepsza Radiowa Muzyka 2018 Najnowsze Hity Eska ✬Najlepsze Piosenki Eska 2018 ✬ Radio 24/7 - Na żywo

New Hits Songs
1
31 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-12 02:56:41

Najlepsza Radiowa Muzyka 2018 Najnowsze Hity Eska ✬Najlepsze Piosenki Eska 2018 ✬ Radio 24/7 Radio 24/7 NAJLEPSZA KLUBOWA MUZYKA ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału New Hits Songs

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 265,263 - 23,057,731 - 256 -
2019-02-09 Sat 265,452 +189 23,139,969 +82238 257 +1
2019-02-10 Sun 265,558 +106 23,213,788 +73819 254 -3
2019-02-11 Mon 265,621 +63 23,236,288 +22500 255 +1
2019-02-12 Tue 265,798 +177 23,321,490 +85202 255 -
2019-02-13 Wed 265,918 +120 23,372,548 +51058 256 +1
2019-02-14 Thu 266,000 +82 23,337,801 -34747 257 +1
2019-02-15 Fri 266,120 +120 23,395,079 +57278 257 -
2019-02-16 Sat 266,397 +277 23,487,880 +92801 258 +1
2019-02-17 Sun 266,545 +148 23,550,047 +62167 259 +1
2019-02-18 Mon 266,671 +126 23,614,251 +64204 260 +1
2019-02-19 Tue 266,770 +99 23,667,906 +53655 261 +1
2019-02-20 Wed 266,988 +218 23,740,870 +72964 261 -
2019-02-21 Thu 267,069 +81 23,796,125 +55255 262 +1
2019-02-22 Fri 267,108 +39 23,831,179 +35054 261 -1
Podsumowanie ogółem +1845 +773448 +5
Aktualizacja profilu za 8 godz. 15 min.