Echa Leśne
Echa Leśne
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=RF5wvtUdLVM

ŻubryOnline | WisentsOnline - Na żywo

Echa Leśne
Echa Leśne Aktualnie na żywo - 113 Wyświetleń
0
113 Wyświetleń
Opublikowano 2019-01-30 07:20:56

Białowieskie żubry na żywo, w transmisji Lasów Państwowych Fanpage żubrów: https://www.facebook.com/ZubryOnline/ Strona żubrów z możliwością podglądu ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Echa Leśne

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-05 Fri 60,708 - 7,367,581 - 142 -
2019-04-06 Sat 60,753 +45 7,375,373 +7792 142 -
2019-04-07 Sun 60,799 +46 7,383,401 +8028 142 -
2019-04-08 Mon 60,896 +97 7,398,761 +15360 142 -
2019-04-09 Tue 60,972 +76 7,408,446 +9685 143 +1
2019-04-10 Wed 61,051 +79 7,425,260 +16814 143 -
2019-04-11 Thu 61,142 +91 7,438,103 +12843 143 -
2019-04-12 Fri 61,230 +88 7,450,357 +12254 143 -
2019-04-13 Sat 61,323 +93 7,461,773 +11416 143 -
2019-04-14 Sun 61,473 +150 7,480,219 +18446 143 -
2019-04-15 Mon 61,580 +107 7,491,904 +11685 143 -
2019-04-16 Tue 61,673 +93 7,502,484 +10580 144 +1
2019-04-17 Wed 61,793 +120 7,516,934 +14450 144 -
2019-04-18 Thu 61,879 +86 7,528,748 +11814 144 -
2019-04-19 Fri 61,928 +49 7,535,539 +6791 144 -
Podsumowanie ogółem +1220 +167958 +2
Aktualizacja profilu za 1 godz. 41 min.