Echa Leśne
Echa Leśne
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=RF5wvtUdLVM

ŻubryOnline | WisentsOnline - Na żywo

Echa Leśne
Echa Leśne Aktualnie na żywo - 67 Wyświetleń
0
67 Wyświetleń
Opublikowano 2019-01-30 07:20:56

Białowieskie żubry na żywo, w transmisji Lasów Państwowych Fanpage żubrów: https://www.facebook.com/ZubryOnline/ Strona żubrów z możliwością podglądu ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Echa Leśne

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-09 Sat 57,593 - 6,590,207 - 133 -
2019-02-10 Sun 57,706 +113 6,612,009 +21802 133 -
2019-02-11 Mon 57,744 +38 6,622,044 +10035 133 -
2019-02-12 Tue 57,772 +28 6,633,523 +11479 134 +1
2019-02-13 Wed 57,835 +63 6,655,942 +22419 134 -
2019-02-14 Thu 57,895 +60 6,675,065 +19123 134 -
2019-02-15 Fri 57,928 +33 6,688,646 +13581 134 -
2019-02-16 Sat 58,031 +103 6,705,745 +17099 134 -
2019-02-17 Sun 58,109 +78 6,717,553 +11808 134 -
2019-02-18 Mon 58,155 +46 6,732,935 +15382 134 -
2019-02-19 Tue 58,203 +48 6,745,416 +12481 134 -
2019-02-20 Wed 58,295 +92 6,762,120 +16704 134 -
2019-02-21 Thu 58,336 +41 6,774,211 +12091 135 +1
2019-02-22 Fri 58,379 +43 6,789,599 +15388 135 -
2019-02-23 Sat 58,413 +34 6,804,449 +14850 135 -
Podsumowanie ogółem +820 +214242 +2
Aktualizacja profilu za 5 godz. 15 min.