Brzoza TV
Brzoza TV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=VTO1KG_uZn0

Następny film

MASZ BARDZO ŁADNEGO WĄSA!
Brzoza TV
209 Wyświetleń

Brzoza TV
Brzoza TV - 20 Wyświetleń
0
20 Wyświetleń
Opublikowano 2019-03-14 04:39:14

CHCESZ ŻEBYM ZADZWONIŁ DO CIEBIE BĄDŹ TWOJEGO ZNAJOMEGO? WYŚLIJ DONEJTA Z NUMEREM TELEFONU DONEJTY: ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Brzoza TV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 282,398 - 51,390,046 - 150 -
2019-03-10 Sun 282,549 +151 51,445,437 +55391 148 -2
2019-03-11 Mon 282,548 -1 51,467,565 +22128 146 -2
2019-03-12 Tue 282,593 +45 51,487,634 +20069 145 -1
2019-03-13 Wed 282,623 +30 51,516,914 +29280 144 -1
2019-03-14 Thu 282,643 +20 51,538,310 +21396 143 -1
2019-03-15 Fri 282,702 +59 51,570,736 +32426 142 -1
2019-03-16 Sat 282,725 +23 51,593,196 +22460 142 -
2019-03-17 Sun 282,735 +10 51,622,859 +29663 141 -1
2019-03-18 Mon 282,733 -2 51,648,243 +25384 140 -1
2019-03-19 Tue 282,786 +53 51,650,935 +2692 158 +18
2019-03-20 Wed 282,865 +79 51,680,440 +29505 157 -1
2019-03-21 Thu 282,918 +53 51,700,552 +20112 158 +1
2019-03-22 Fri 282,984 +66 51,721,623 +21071 158 -
2019-03-23 Sat 283,007 +23 51,741,765 +20142 157 -1
Podsumowanie ogółem +609 +351719 +7
Aktualizacja profilu za 8 godz. 58 min.