Junajted
Junajted
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=r99tcJHNkqQ

CS:GO GLOBALNA OFENSYWA Z SZEJKAMI! - Na żywo

Junajted
Junajted Aktualnie na żywo - 12 Wyświetleń
0
12 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-12 03:10:56

Donate ▻ https://tipanddonation.com/Junajted Zostań Szejkiem ▻ Klikając wesprzyj obok subskrybuj :) Jak kupić Szejka innym sposobem?

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Junajted

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-07 Thu 479,392 - 80,105,159 - 744 -
2019-02-08 Fri 479,440 +48 80,130,036 +24877 743 -1
2019-02-09 Sat 479,503 +63 80,202,985 +72949 744 +1
2019-02-10 Sun 479,648 +145 80,279,969 +76984 744 -
2019-02-11 Mon 479,749 +101 80,302,609 +22640 744 -
2019-02-12 Tue 479,901 +152 80,393,287 +90678 744 -
2019-02-13 Wed 479,947 +46 80,346,774 -46513 744 -
2019-02-14 Thu 480,003 +56 80,377,961 +31187 744 -
2019-02-15 Fri 480,058 +55 80,430,983 +53022 745 +1
2019-02-16 Sat 480,237 +179 80,568,820 +137837 745 -
2019-02-17 Sun 480,311 +74 80,572,802 +3982 746 +1
2019-02-18 Mon 480,425 +114 80,610,941 +38139 746 -
2019-02-19 Tue 480,514 +89 80,664,465 +53524 745 -1
2019-02-20 Wed 480,561 +47 80,700,749 +36284 745 -
2019-02-21 Thu 480,589 +28 80,682,836 -17913 745 -
Podsumowanie ogółem +1197 +577677 +1
Aktualizacja profilu za 3 godz. 10 min.