Junajted
Junajted
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=r99tcJHNkqQ

CS:GO GLOBALNA OFENSYWA Z SZEJKAMI! - Na żywo

Junajted
Junajted - 25 Wyświetleń
0
25 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-12 03:10:56

Donate ▻ https://tipanddonation.com/Junajted Zostań Szejkiem ▻ Klikając wesprzyj obok subskrybuj :) Jak kupić Szejka innym sposobem?

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Junajted

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 482,410 - 82,545,415 - 763 -
2019-04-05 Fri 482,463 +53 82,602,798 +57383 763 -
2019-04-06 Sat 482,541 +78 82,691,302 +88504 764 +1
2019-04-07 Sun 482,602 +61 82,763,327 +72025 764 -
2019-04-08 Mon 482,663 +61 82,800,429 +37102 764 -
2019-04-09 Tue 482,806 +143 82,913,952 +113523 765 +1
2019-04-10 Wed 482,881 +75 82,959,576 +45624 765 -
2019-04-11 Thu 483,022 +141 83,014,430 +54854 765 -
2019-04-12 Fri 483,154 +132 83,063,760 +49330 766 +1
2019-04-13 Sat 483,520 +366 83,173,687 +109927 767 +1
2019-04-14 Sun 483,775 +255 83,226,384 +52697 767 -
2019-04-15 Mon 484,186 +411 83,339,202 +112818 768 +1
2019-04-16 Tue 484,592 +406 83,477,421 +138219 769 +1
2019-04-17 Wed 484,818 +226 83,549,212 +71791 769 -
2019-04-18 Thu 484,836 +18 83,568,510 +19298 769 -
Podsumowanie ogółem +2426 +1023095 +6
Aktualizacja profilu za 5 godz. 59 min.