KaliGanjaMafia
KaliGanjaMafia
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=rDlfrcrYnso

Następny film

Krime - Penga
KaliGanjaMafia
528 Wyświetleń

GANJA MAFIA ???? RADIO 24/7 - Na żywo

KaliGanjaMafia
1
320 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-05 05:15:22

THE BEST OF GANJA MAFIA 24/7 Radio Ganja Mafia Label już w eterze! Najlepsze utwory z katalogu wytwórni w nieprzerwanym streamie 24 godziny, 7 dni w ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału KaliGanjaMafia

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 1,472,306 - 903,260,176 - 348 -
2019-02-09 Sat 1,472,841 +535 903,744,134 +483958 348 -
2019-02-10 Sun 1,473,348 +507 904,204,098 +459964 348 -
2019-02-11 Mon 1,473,806 +458 904,609,229 +405131 348 -
2019-02-12 Tue 1,474,271 +465 905,003,461 +394232 348 -
2019-02-13 Wed 1,475,132 +861 923,407,745 +18404284 354 +6
2019-02-14 Thu 1,475,578 +446 923,793,559 +385814 354 -
2019-02-15 Fri 1,476,101 +523 924,213,086 +419527 354 -
2019-02-16 Sat 1,476,781 +680 924,690,488 +477402 354 -
2019-02-17 Sun 1,477,430 +649 925,183,014 +492526 354 -
2019-02-18 Mon 1,478,361 +931 925,816,484 +633470 354 -
2019-02-19 Tue 1,478,835 +474 926,201,812 +385328 354 -
2019-02-20 Wed 1,479,373 +538 926,592,602 +390790 354 -
2019-02-21 Thu 1,479,853 +480 926,984,100 +391498 354 -
2019-02-22 Fri 1,480,304 +451 927,273,073 +288973 354 -
Podsumowanie ogółem +7998 +24012897 +6
Aktualizacja profilu za 5 godz. 27 min.

Następny film

Krime - Penga
KaliGanjaMafia
528 Wyświetleń