Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=w6eTWnInJiU

Następny film

Śpiewające Brzdące - Grześ gagatek (Teledysk)
Singing Toddlers - Kids Songs
674 Wyświetleń

ŚPIEWAJĄCE BRZDĄCE - NAJLEPSZE PIOSENKI DLA DZIECI ????????????NA ŻYWO ???? - Na żywo

38 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-12 08:36:54

Oglądaj nasz kanał z piosenkami dla dzieci :D Zostaw łapkę w górze i zasubskrybuj kanał - http://bit.ly/spiewajacebrzdace Pamiętaj żeby włączyć dzwonek.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Singing Toddlers - Kids Songs

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-09 Sat 491,396 - 745,408,785 - 91 -
2019-02-10 Sun 492,422 +1026 746,182,896 +774111 91 -
2019-02-11 Mon 493,009 +587 746,951,143 +768247 90 -1
2019-02-12 Tue 493,854 +845 747,701,942 +750799 89 -1
2019-02-13 Wed 494,904 +1050 748,558,279 +856337 89 -
2019-02-14 Thu 496,733 +1829 750,061,907 +1503628 91 +2
2019-02-15 Fri 497,792 +1059 750,997,946 +936039 91 -
2019-02-16 Sat 498,882 +1090 752,074,098 +1076152 91 -
2019-02-17 Sun 500,208 +1326 753,127,182 +1053084 91 -
2019-02-18 Mon 501,262 +1054 754,002,664 +875482 91 -
2019-02-19 Tue 502,997 +1735 755,567,420 +1564756 91 -
2019-02-20 Wed 504,028 +1031 756,463,961 +896541 91 -
2019-02-21 Thu 504,946 +918 757,434,074 +970113 91 -
2019-02-22 Fri 505,917 +971 758,305,998 +871924 91 -
2019-02-23 Sat 506,861 +944 759,264,895 +958897 91 -
Podsumowanie ogółem +15465 +13856110 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 47 min.

Następny film

Śpiewające Brzdące - Grześ gagatek (Teledysk)
Singing Toddlers - Kids Songs
674 Wyświetleń