Vertez
Vertez
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=HupQK7mSMl8

A WAY OUT #09 - WALKA Z HARVEYEM! | Vertez & Hunter

Vertez
Vertez - 509 Wyświetleń
0
509 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:45:38

DZIĘKI ZA ŁAPKI W GÓRĘ I SUBY: http://bit.ly/vertezarmy ❤️ ► Następny odcinek u Huntera: https://www.youtube.com/user/TheHunterBright ► Playlista serii (wszystkie odcinki): https://www.youtube.com/playlist?list=PL80Q6crGrjTxk5kFMNc40oBFXi4auWGyK WBIJAJ NA INSTAGRAM! http://instagram.com/vertezalke GRUPA NA FEJSIE: http://bit.ly/KoksyVertezaPro FACEBOOK: http://facebook.com/mrvertez SNAPCHAT: mrvertez ✏️ TWITTER: http://twitter.com/MrVertez KOSZULKI: https://vertez.teetres.com/ KANAŁ MINECRAFT: http://bit.ly/minecraftvertez ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Lista moich sponsorów ♥: - Mateusz Bieszkiewicz - Marta Michalska - Bartek 87 - domix6m Games - NJ 16 - Wiktor Gronostajski - Gianna93 - iammattofficial - Kto chcę to wie - julian domanski - wszystko o leniwcach - Asnns Jzbsnsjjs - Michał Daszkiewicz - Hubert Skorupa - Richardere - Maciux32 - Kapitan TWEELIX - Eterix - Michal Kedziora - Nellika 01 - Fajtka - Dominik Elo - Navi - Bartrk Ndkfjd - Rapidi X - thenatiipl - kacper zygmunt - MateuszPL - Błażej Więzik - xXDarkSoul1898Xx [SuperMinecraft] - cs go play - kubs roblox ► Chcesz być tutaj? Zasponsoruj mój kanał ❤️ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► BIZNES MAIL: Vertez@gethero.pl ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► Tytuł odcinka: A WAY OUT #05 - WŁAM NA FARMĘ! | Vertez & Hunter

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Vertez

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 1,159,347 - 361,114,932 - 2,868 -
2019-02-09 Sat 1,159,419 +72 361,183,739 +68807 2,871 +3
2019-02-10 Sun 1,159,621 +202 361,333,870 +150131 2,872 +1
2019-02-11 Mon 1,159,755 +134 361,383,850 +49980 2,873 +1
2019-02-12 Tue 1,159,841 +86 361,460,011 +76161 2,873 -
2019-02-13 Wed 1,159,931 +90 361,524,909 +64898 2,874 +1
2019-02-14 Thu 1,160,065 +134 361,646,735 +121826 2,876 +2
2019-02-15 Fri 1,160,208 +143 361,716,347 +69612 2,875 -1
2019-02-16 Sat 1,160,413 +205 361,796,415 +80068 2,876 +1
2019-02-17 Sun 1,160,539 +126 361,876,891 +80476 2,878 +2
2019-02-18 Mon 1,160,677 +138 361,958,521 +81630 2,878 -
2019-02-19 Tue 1,160,904 +227 362,070,159 +111638 2,881 +3
2019-02-20 Wed 1,161,076 +172 362,126,493 +56334 2,881 -
2019-02-21 Thu 1,161,131 +55 362,190,251 +63758 2,882 +1
2019-02-22 Fri 1,161,167 +36 362,239,513 +49262 2,882 -
Podsumowanie ogółem +1820 +1124581 +14
Aktualizacja profilu za 2 godz. 44 min.