AdBuster
AdBuster
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=NMgPV21xrs8
AdBuster
AdBuster - 513 Wyświetleń
0
513 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:45

Długo oczekiwana i wiele razy proponowana konfrontacja preparatu AquaBroń! MONIA, NOGA! Od razu powiadam na pytanie "skąd wziąć takie skarpetki?" - otóż są to exclusive skarpetki z Playa i nie można ich kupić. Trzeba je dostać! Ja dostałem w #darachlosu, gdy przechodziłem do Play wraz z CAŁYM INTERNETEM ;) Zapraszam do nas. A preparatu akła broń szukajcie sobie w internetach. Dość łatwo go znaleźć i zamówić. Zajrzyjcie też na: INSTA http://www.instagram.com/adbunio FEJS http://www.facebook.com/adbuster I koniecznie subskrybuj kanał, bo nie wiadomo co i kiedy nowego się pojawi ;)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AdBuster

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 1,319,832 - 201,988,434 - 199 -
2019-02-09 Sat 1,319,838 +6 202,008,973 +20539 199 -
2019-02-10 Sun 1,319,859 +21 202,045,057 +36084 199 -
2019-02-11 Mon 1,319,908 +49 202,068,374 +23317 199 -
2019-02-12 Tue 1,319,945 +37 202,094,132 +25758 199 -
2019-02-13 Wed 1,320,026 +81 202,120,214 +26082 199 -
2019-02-14 Thu 1,320,085 +59 202,158,275 +38061 199 -
2019-02-15 Fri 1,320,131 +46 202,183,324 +25049 199 -
2019-02-16 Sat 1,320,135 +4 202,207,805 +24481 199 -
2019-02-17 Sun 1,320,191 +56 202,232,534 +24729 199 -
2019-02-18 Mon 1,320,237 +46 202,263,700 +31166 199 -
2019-02-19 Tue 1,320,311 +74 202,303,883 +40183 199 -
2019-02-20 Wed 1,320,330 +19 202,331,983 +28100 199 -
2019-02-21 Thu 1,320,378 +48 202,366,671 +34688 199 -
2019-02-22 Fri 1,320,425 +47 202,397,458 +30787 199 -
Podsumowanie ogółem +593 +409024 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.