AdBuster
AdBuster
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=NTgY1EZ5ZMI
AdBuster
AdBuster - 295 Wyświetleń
0
295 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:42

Dziś nowość! Konfrontacja SOLARNA, czyli coś, co zawsze chciałeś wiedzieć, ale nie wiedziałeś jak to sprawdzić! Czy lampki solarne z marketów są coś warte? Ja to sprawdziłem! A potem zapraszam tu: http://www.instagram.com/adbunio http://www.facebook.com/adbuster ...i do subskrybowania mojego kanału, bo fajny jest :)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AdBuster

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 1,318,666 - 201,574,522 - 199 -
2019-02-04 Mon 1,319,109 +443 201,737,093 +162571 199 -
2019-02-05 Tue 1,319,585 +476 201,856,945 +119852 199 -
2019-02-06 Wed 1,319,747 +162 201,915,881 +58936 199 -
2019-02-07 Thu 1,319,818 +71 201,957,315 +41434 199 -
2019-02-08 Fri 1,319,832 +14 201,988,434 +31119 199 -
2019-02-09 Sat 1,319,838 +6 202,008,973 +20539 199 -
2019-02-10 Sun 1,319,859 +21 202,045,057 +36084 199 -
2019-02-11 Mon 1,319,908 +49 202,068,374 +23317 199 -
2019-02-12 Tue 1,319,945 +37 202,094,132 +25758 199 -
2019-02-13 Wed 1,320,026 +81 202,120,214 +26082 199 -
2019-02-14 Thu 1,320,085 +59 202,158,275 +38061 199 -
2019-02-15 Fri 1,320,131 +46 202,183,324 +25049 199 -
2019-02-16 Sat 1,320,135 +4 202,207,805 +24481 199 -
2019-02-17 Sun 1,320,191 +56 202,232,534 +24729 199 -
Podsumowanie ogółem +1525 +658012 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 22 min.