AdBuster
AdBuster
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=zZnxnq_sQe4

Następny film


AdbUSter Testuje #4: opatrunki Viscoplast (18+)

AdBuster
AdBuster - 402 Wyświetleń
0
402 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:39

Prosto z Boston/Massachusets... a nie, tam nie byłem. Ale byłem w paru innych miejscach i powyższy film jest relacją z dziwnej konfrontacji-testu. Czy tempo gojenia się ran może zależeć od tego, co masz na ranę przyklejone? Sprawdźmy to ;) W roli rzeźnika: SciFun. W roli mięsa: AdbUSter. Muzyka: m.in. Global Deejays - The Sound of San Francisco Fragment Midtown Madness 2 - Microsoft

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AdBuster

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-05 Tue 1,319,805 - 202,796,220 - 200 -
2019-03-06 Wed 1,319,743 -62 202,831,455 +35235 200 -
2019-03-07 Thu 1,319,696 -47 202,858,500 +27045 200 -
2019-03-08 Fri 1,319,714 +18 202,884,714 +26214 200 -
2019-03-09 Sat 1,319,717 +3 202,925,784 +41070 200 -
2019-03-10 Sun 1,319,737 +20 202,958,466 +32682 201 +1
2019-03-11 Mon 1,320,222 +485 203,194,475 +236009 201 -
2019-03-12 Tue 1,320,754 +532 203,380,962 +186487 201 -
2019-03-13 Wed 1,321,392 +638 203,511,531 +130569 201 -
2019-03-14 Thu 1,321,618 +226 203,589,964 +78433 201 -
2019-03-15 Fri 1,322,005 +387 203,685,073 +95109 201 -
2019-03-16 Sat 1,322,143 +138 203,748,597 +63524 201 -
2019-03-17 Sun 1,322,274 +131 203,803,119 +54522 201 -
2019-03-18 Mon 1,322,863 +589 204,097,342 +294223 202 +1
2019-03-19 Tue 1,323,510 +647 204,386,252 +288910 202 -
Podsumowanie ogółem +3705 +1590032 +2
Aktualizacja profilu za 4 godz. 32 min.