AdBuster
AdBuster
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=u-uB29Ifxxk

[AKTUALIZACJA] AdBuster - kurierski FINAŁ (DHL vs Pocztex) REMIS?!

AdBuster
AdBuster - 337 Wyświetleń
0
337 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:51

Okej, okej. To ostateczna wersja filmu. Przez zaniedbanie i ograniczony kontakt z adresatem paczek, do pierwotnej wersji filmu wkradł się duży błąd: powiedziałem, że paczka Pocztexu nie przyszła wcale. Tymczasem przyszła DZIEŃ PO DHL. Niby wynik nie uległ zmianie, ale... Jak ktoś jest ciekaw co się zmieniło, proszę oglądać od 7:31 :)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AdBuster

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-05 Tue 1,319,585 - 201,856,945 - 199 -
2019-02-06 Wed 1,319,747 +162 201,915,881 +58936 199 -
2019-02-07 Thu 1,319,818 +71 201,957,315 +41434 199 -
2019-02-08 Fri 1,319,832 +14 201,988,434 +31119 199 -
2019-02-09 Sat 1,319,838 +6 202,008,973 +20539 199 -
2019-02-10 Sun 1,319,859 +21 202,045,057 +36084 199 -
2019-02-11 Mon 1,319,908 +49 202,068,374 +23317 199 -
2019-02-12 Tue 1,319,945 +37 202,094,132 +25758 199 -
2019-02-13 Wed 1,320,026 +81 202,120,214 +26082 199 -
2019-02-14 Thu 1,320,085 +59 202,158,275 +38061 199 -
2019-02-15 Fri 1,320,131 +46 202,183,324 +25049 199 -
2019-02-16 Sat 1,320,135 +4 202,207,805 +24481 199 -
2019-02-17 Sun 1,320,191 +56 202,232,534 +24729 199 -
2019-02-18 Mon 1,320,237 +46 202,263,700 +31166 199 -
2019-02-19 Tue 1,320,311 +74 202,303,883 +40183 199 -
Podsumowanie ogółem +726 +446938 -
Aktualizacja profilu za 6 godz. 22 min.