Attaccama
Attaccama
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=313VB8IV-Vc

Alicia Online #126 - Pierwsze zadanie do wykonania!

Attaccama
Attaccama - 20 Wyświetleń
0
20 Wyświetleń
Opublikowano 2019-01-28 07:58:11

Polski serwer Discord Alicii: https://discordapp.com/invite/HFXtEMq Strona z polskimi aktualizacjami Alicii: https://www.facebook.com/AliciaOnlinePolska/ Polska grupa związana z hodowlą w Alicii: https://www.facebook.com/groups/AliciaOnlineBreeding/ Link do grupy związanej z hodowlą w AO: https://www.facebook.com/groups/AliciaOnlinePolskaHodowla/?fref=nf Link do strony, z której czytałam aktualizacje https://www.facebook.com/AliciaOnline... ✿ Chcesz wspomóc mnie drobną kwotą? https://tipanddonation.com/attaccama (PAYPAL, SMS) ✿ Ask: http://ask.fm/Attaccama ✿ Facebook: https://www.facebook.com/attaccama/ ✿ Serwer na którym gram w SSO - Ciacho! ✿ Programy do obrabiania: - Sony Vegas Pro 13 Programy do nagrywania: - Fraps - Action!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Attaccama

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-08 Fri 73,443 - 23,879,619 - 913 -
2019-03-09 Sat 73,497 +54 23,892,971 +13352 913 -
2019-03-10 Sun 73,526 +29 23,912,115 +19144 917 +4
2019-03-11 Mon 73,539 +13 23,930,676 +18561 918 +1
2019-03-12 Tue 73,568 +29 23,947,183 +16507 918 -
2019-03-13 Wed 73,673 +105 23,982,364 +35181 918 -
2019-03-14 Thu 73,734 +61 24,005,216 +22852 918 -
2019-03-15 Fri 73,767 +33 24,024,726 +19510 919 +1
2019-03-16 Sat 73,824 +57 24,045,187 +20461 919 -
2019-03-17 Sun 73,893 +69 24,081,426 +36239 921 +2
2019-03-18 Mon 73,922 +29 24,096,310 +14884 921 -
2019-03-19 Tue 73,952 +30 24,111,852 +15542 921 -
2019-03-20 Wed 74,174 +222 24,121,221 +9369 921 -
2019-03-21 Thu 74,206 +32 24,135,763 +14542 921 -
2019-03-22 Fri 74,225 +19 24,147,066 +11303 922 +1
Podsumowanie ogółem +782 +267447 +9
Aktualizacja profilu za 7 godz. 48 min.