TheNitroZyniak
TheNitroZyniak
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=nsLAgXlfVl0

Następny film


AMBITNY LIVE Z JEDZENIA ROGALIKÓW Z CZEKOLADĄ

TheNitroZyniak
TheNitroZyniak - 566 Wyświetleń
1
566 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:30:51

nowa grupa na fejsie!: https://www.facebook.com/groups/przyjacielenitra Donate: https://tipanddonation.com/thenitrozyniak Ankieta: http://www.strawpoll.me/15066128 Paypal donate: https://streamlabs.com/thenitrozyniak1 Zostaw łapkę w góre, oglądaj, rozmawiaj na czacie i sie baw dobrze Najlepszy Jackpot: http://csbetgo.com Facebook: http://facebook.com/nitrozyniakjp Snapchat: thenitrozyniak Instagram: http://instagram.com/thenitrozyniak Priv Face: http://facebook.com/nitrozyna Zlajkuj proszę: https://www.facebook.com/szlakminaszegozycia/photos/pcb.1977257332558948/1977256819225666/?type=3&theater

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TheNitroZyniak

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 1,556,666 - 344,725,737 - 2,245 -
2019-03-10 Sun 1,557,733 +1067 344,860,748 +135011 2,246 +1
2019-03-11 Mon 1,557,842 +109 344,844,042 -16706 2,246 -
2019-03-12 Tue 1,557,984 +142 344,858,906 +14864 2,247 +1
2019-03-13 Wed 1,558,200 +216 345,035,255 +176349 2,244 -3
2019-03-14 Thu 1,558,460 +260 345,024,824 -10431 2,244 -
2019-03-15 Fri 1,559,128 +668 345,137,159 +112335 2,245 +1
2019-03-16 Sat 1,559,354 +226 345,152,112 +14953 2,246 +1
2019-03-17 Sun 1,559,688 +334 345,342,440 +190328 2,245 -1
2019-03-18 Mon 1,559,839 +151 345,317,500 -24940 2,246 +1
2019-03-19 Tue 1,559,868 +29 345,438,862 +121362 2,247 +1
2019-03-20 Wed 1,560,283 +415 345,499,725 +60863 2,247 -
2019-03-21 Thu 1,560,399 +116 345,544,475 +44750 2,246 -1
2019-03-22 Fri 1,560,419 +20 345,591,035 +46560 2,245 -1
2019-03-23 Sat 1,560,430 +11 345,597,366 +6331 2,245 -
Podsumowanie ogółem +3764 +871629 -
Aktualizacja profilu za 6 godz. 28 min.