Piotr Tester
Piotr Tester
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=S7Ydp9fsSrs

Amsoil Signature Series 0W40 Jak skutecznie olej chroni silnik? 100°C

Piotr Tester
Piotr Tester - 19 Wyświetleń
0
19 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-11 08:29:34

Subskrybuj: https://www.youtube.com/c/PiotrTester?sub_confirmation=1 Badanie oleju silnikowego w temp. 100°C Amsoil 0W40 Signature Series Co pokazuje test? Test tarcia ma pokazać odporność filmu oleju na rozerwanie (siłę filmu olejowego). Metalowe elementy w silniku podczas swojej pracy (tarcia np. tłoki) mogą prowadzić do powstawania rys i zarysowań. Im olej ma silniejszy film olejowy jest lepszej jakości, tym lepiej powinien chronić silnik, przed ich powstawaniem. Każda próbka poddana temu testowi, na pewno będzie posiadała jakieś rysy (wgłębienia). Poprzez pomiar próbki, będziemy mogli sprawdzić głębokość wyżłobienia. #amsoil #amsoil0W40 #signatureseries Jak przebiega test? Nowa próbka jest poddawana tarciu metal o metal pod obciążeniem 1kg przez czas 5 minut. Następnie dokonywane jest pomiar średnicy próbki w najniższym jej punkcie. Każda nowa próbka ma średnice 2,92, od której odejmuje średnice testowanej próbki. Po odjęciu obu wymiarów, otrzymamy realny pomiar zużycia próbki. Im wynik jest niższy tym lepiej. Wynik: 0,11 Piotr Tester zestawienie: https://uszlachetniacze.blogspot.com/2018/10/piotr-tester-zestawienie-wszystkie.html Olej do testu przesłał jeden z widzów. Dziękuje www.klimpol.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Piotr Tester

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-09 Sat 36,942 - 22,402,451 - 1,641 -
2019-02-10 Sun 36,984 +42 22,431,908 +29457 1,643 +2
2019-02-11 Mon 37,005 +21 22,457,464 +25556 1,644 +1
2019-02-12 Tue 37,082 +77 22,493,878 +36414 1,646 +2
2019-02-13 Wed 37,114 +32 22,519,297 +25419 1,646 -
2019-02-14 Thu 37,152 +38 22,544,101 +24804 1,647 +1
2019-02-15 Fri 37,214 +62 22,576,022 +31921 1,649 +2
2019-02-16 Sat 37,252 +38 22,596,786 +20764 1,649 -
2019-02-17 Sun 37,292 +40 22,617,707 +20921 1,650 +1
2019-02-18 Mon 37,342 +50 22,646,515 +28808 1,650 -
2019-02-19 Tue 37,379 +37 22,672,593 +26078 1,651 +1
2019-02-20 Wed 37,449 +70 22,708,921 +36328 1,653 +2
2019-02-21 Thu 37,501 +52 22,732,291 +23370 1,654 +1
2019-02-22 Fri 37,553 +52 22,756,545 +24254 1,655 +1
2019-02-23 Sat 37,600 +47 22,785,201 +28656 1,655 -
Podsumowanie ogółem +658 +382750 +14
Aktualizacja profilu za 3 godz. 46 min.