blackwhite TV
blackwhite TV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=bA8ROlJ5Q-k

Następny film


Aorus B450 Pro - podoła OC Ryzena R7 2700?

blackwhite TV
blackwhite TV - 46 Wyświetleń
0
46 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 05:59:28

Link do płyty: https://bit.ly/2zHKmlA Link do mojego sklepu: http://blackwhite.tv/ Jak zamówić u mnie komputer: https://www.youtube.com/watch?v=sizg-C_hv6E Mój Facebook: https://www.facebook.com/BlackwhiteYouTube/ Profil na patronite: https://patronite.pl/BlackwhiteTV https://www.youtube.com/watch?v=1oEBeoj_DvU https://www.youtube.com/watch?v=hhpI5raVs0g&t=10s https://www.youtube.com/watch?v=xxl74KA-wyQ Forum ITPC: http://forum.itpc.net.pl/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału blackwhite TV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 132,293 - 26,097,776 - 1,317 -
2019-04-05 Fri 132,361 +68 26,120,399 +22623 1,318 +1
2019-04-06 Sat 132,453 +92 26,142,080 +21681 1,318 -
2019-04-07 Sun 132,535 +82 26,154,983 +12903 1,318 -
2019-04-08 Mon 132,644 +109 26,173,859 +18876 1,318 -
2019-04-09 Tue 132,742 +98 26,186,457 +12598 1,318 -
2019-04-10 Wed 132,870 +128 26,210,259 +23802 1,319 +1
2019-04-11 Thu 132,957 +87 26,225,775 +15516 1,319 -
2019-04-12 Fri 133,029 +72 26,240,096 +14321 1,318 -1
2019-04-13 Sat 133,228 +199 26,271,406 +31310 1,320 +2
2019-04-14 Sun 133,298 +70 26,290,872 +19466 1,321 +1
2019-04-15 Mon 133,368 +70 26,303,508 +12636 1,321 -
2019-04-16 Tue 133,537 +169 26,323,357 +19849 1,323 +2
2019-04-17 Wed 133,582 +45 26,336,065 +12708 1,322 -1
2019-04-18 Thu 133,608 +26 26,347,640 +11575 1,323 +1
Podsumowanie ogółem +1315 +249864 +6
Aktualizacja profilu za 5 godz. 57 min.

Następny film