NNiezapominajka
NNiezapominajka
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=NEuthz-2Wi4

[Archiwum] Live - BULB BOY (2) - [1/2] - "Wielka Truskawa i miłość"

NNiezapominajka
NNiezapominajka - 29 Wyświetleń
0
29 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 05:09:46

Powtórka z ostatniego Live ;). Zapis z Live, który odbył się w sobotę 24.11.2018r. Autorem grafik na kanał jest: https://www.facebook.com/Reptile-Designs-176551612774029/ Dziękuję :) Przydatne linki: Pianeczki Niezapominajki (Grupa FB): https://www.facebook.com/groups/pianeczkiniezapominajki/ Grupa Steam: http://steamcommunity.com/groups/niezapominajkowegranie Sklep: http://niezapominajka.teetres.com/ E-mail: niezapominajkowegranie@gmail.com Facebook: http://www.facebook.com/niezapominajkowegranie Instagram: http://instagram.com/nnniezapominajka Twitter: https://twitter.com/NiezapominajkaT Live: https://go.twitch.tv/nniezapominajka

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału NNiezapominajka

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 142,167 - 47,458,276 - 3,999 -
2019-04-05 Fri 142,157 -10 47,462,003 +3727 4,000 +1
2019-04-06 Sat 142,130 -27 47,466,465 +4462 4,003 +3
2019-04-07 Sun 142,118 -12 47,476,081 +9616 4,006 +3
2019-04-08 Mon 142,120 +2 47,482,231 +6150 4,008 +2
2019-04-09 Tue 142,122 +2 47,488,352 +6121 4,009 +1
2019-04-10 Wed 142,122 - 47,494,413 +6061 4,010 +1
2019-04-11 Thu 142,121 -1 47,500,346 +5933 4,014 +4
2019-04-12 Fri 142,126 +5 47,510,389 +10043 4,017 +3
2019-04-13 Sat 142,116 -10 47,516,171 +5782 4,016 -1
2019-04-14 Sun 142,110 -6 47,522,355 +6184 4,018 +2
2019-04-15 Mon 142,115 +5 47,528,697 +6342 4,018 -
2019-04-16 Tue 142,112 -3 47,536,456 +7759 4,023 +5
2019-04-17 Wed 142,107 -5 47,544,012 +7556 4,023 -
2019-04-18 Thu 142,109 +2 47,550,660 +6648 4,025 +2
Podsumowanie ogółem -58 +92384 +26
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.