Sou Shibo LIVE!
Sou Shibo LIVE!
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=KaJ-NESv6lg

Następny film


Sou Shibo LIVE!
Sou Shibo LIVE! - 15 Wyświetleń
0
15 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-11 07:03:48

Astroneer: https://astroneer.space Playlista: http://bit.ly/astroneerpl Moja strona: http://www.soushibo.pl Główny kanał YouTube: http://www.youtube.com/soushibo Archiwum LIVE: http://www.youtube.com/soushibolive Facebook: http://www.facebook.com/soushibo LIVE: http://www.soushibo.pl/live

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Sou Shibo LIVE!

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 131,004 - 59,669,892 - 7,539 -
2019-02-09 Sat 131,028 +24 59,682,248 +12356 7,541 +2
2019-02-10 Sun 131,079 +51 59,711,942 +29694 7,545 +4
2019-02-11 Mon 131,105 +26 59,722,433 +10491 7,546 +1
2019-02-12 Tue 131,122 +17 59,736,175 +13742 7,547 +1
2019-02-13 Wed 131,137 +15 59,750,235 +14060 7,550 +3
2019-02-14 Thu 131,182 +45 59,770,299 +20064 7,552 +2
2019-02-15 Fri 131,204 +22 59,782,974 +12675 7,552 -
2019-02-16 Sat 131,194 -10 59,797,266 +14292 7,562 +10
2019-02-17 Sun 131,189 -5 59,817,079 +19813 7,565 +3
2019-02-18 Mon 131,204 +15 59,844,800 +27721 7,575 +10
2019-02-19 Tue 131,203 -1 59,858,673 +13873 7,581 +6
2019-02-20 Wed 131,200 -3 59,871,494 +12821 7,580 -1
2019-02-21 Thu 131,204 +4 59,884,536 +13042 7,581 +1
2019-02-22 Fri 131,203 -1 59,893,714 +9178 7,587 +6
Podsumowanie ogółem +199 +223822 +48
Aktualizacja profilu za 7 godz. 41 min.

Następny film