Matemaks
Matemaks
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=GAw3Vk3YRtM

Następny film


Badanie granicy funkcji w punkcie - przykład

Matemaks
Matemaks - 148 Wyświetleń
0
148 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-03 06:11:30

Po więcej wiedzy matematycznej zapraszam na moją stronę: http://www.matemaks.pl/ oraz media społecznościowe: https://www.facebook.com/matemaks https://www.instagram.com/matemaks.pl/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Matemaks

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-08 Mon 176,967 - 149,455,370 - 2,941 -
2019-04-09 Tue 177,268 +301 149,570,854 +115484 2,940 -1
2019-04-10 Wed 177,904 +636 149,751,335 +180481 2,942 +2
2019-04-11 Thu 178,319 +415 149,876,995 +125660 2,941 -1
2019-04-12 Fri 178,685 +366 150,010,535 +133540 2,942 +1
2019-04-13 Sat 178,896 +211 150,107,196 +96661 2,942 -
2019-04-14 Sun 179,124 +228 150,198,550 +91354 2,942 -
2019-04-15 Mon 179,677 +553 150,372,023 +173473 2,942 -
2019-04-16 Tue 179,937 +260 150,527,580 +155557 2,948 +6
2019-04-17 Wed 180,111 +174 150,671,514 +143934 2,953 +5
2019-04-18 Thu 180,072 -39 150,781,034 +109520 2,956 +3
2019-04-19 Fri 180,057 -15 150,865,393 +84359 2,963 +7
2019-04-20 Sat 180,075 +18 150,939,741 +74348 2,963 -
2019-04-21 Sun 180,156 +81 151,039,517 +99776 2,963 -
2019-04-22 Mon 180,232 +76 151,094,810 +55293 2,963 -
Podsumowanie ogółem +3265 +1639440 +22
Aktualizacja profilu za 6 godz. 43 min.