Admiros
Admiros
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=jcvwTUQOMtk

BARDZO ZŁY POTWÓR! | OCTOGEDDON #admiros

Admiros
Admiros - 350 Wyświetleń
2
350 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:14

Sklep G2A: https://www.g2a.com/r/admirosgames Kod 3% Zwrotu: ADMIROS Linki Społecznościowe: KOSZULKI: https://sowieciuszki.teetres.com/ Facebook: http://on.fb.me/1pxUDqO Twitter: https://twitter.com/AdmirosOwns Grupa FB: http://on.fb.me/1qtrIlJ Instagram: http://bit.ly/2fSKELe Mój Steam: http://bit.ly/1owqLoA Grupa Steam: http://bit.ly/1qhh3vC Steam Wymiany: https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=101491039&token=dLnXRJDN SOWIA POCZTA: Andrzej Dyszkiewicz Skr. poczt. 38 90-971 Łódź 79

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Admiros

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 411,540 - 95,043,988 - 5,943 -
2019-02-09 Sat 412,202 +662 95,219,426 +175438 5,944 +1
2019-02-10 Sun 412,528 +326 95,333,496 +114070 5,944 -
2019-02-11 Mon 412,808 +280 95,416,120 +82624 5,946 +2
2019-02-12 Tue 412,971 +163 95,497,880 +81760 5,946 -
2019-02-13 Wed 413,392 +421 95,637,093 +139213 5,949 +3
2019-02-14 Thu 413,644 +252 95,716,161 +79068 5,952 +3
2019-02-15 Fri 413,837 +193 95,811,618 +95457 5,953 +1
2019-02-16 Sat 414,074 +237 95,923,164 +111546 5,956 +3
2019-02-17 Sun 414,352 +278 96,017,468 +94304 5,958 +2
2019-02-18 Mon 414,679 +327 96,127,879 +110411 5,957 -1
2019-02-19 Tue 414,878 +199 96,198,021 +70142 5,957 -
2019-02-20 Wed 415,049 +171 96,261,419 +63398 5,957 -
2019-02-21 Thu 415,322 +273 96,329,135 +67716 5,957 -
2019-02-22 Fri 415,560 +238 96,393,971 +64836 5,957 -
Podsumowanie ogółem +4020 +1349983 +14
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.