GamerSpace
GamerSpace
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=9F-lcdqwcLQ

Następny film


BEAUTY ESKPERT The Sims 4: Ogrodnicy #26 w/ Undecided

GamerSpace
GamerSpace - 47 Wyświetleń
0
47 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 04:38:05

Kupuj gry na G2A https://www.g2a.com/r/gamerspace z kodem GAMERSPACE masz 3% zniżki! ;) ❤ Subskrybuj by być na bieżąco! http://bit.ly/badznabiezacoo Kliknij by być nie przegapić filmów! ⮟⮟⮟Rozwiń Opis⮟⮟⮟ Kanał Maćka: https://www.youtube.com/c/undecidedm Mój Origin: GamerSpaceYT Maćka Origin: UndecidedYT Domek: Działka 40x40 Styl: podobny do obecnego + ogród Fundusze: 50.000 #ogrodnicy ▶ Zostaw Like'a na FB http://bit.ly/29kUsNf ▶ Snapchat: gamerspace ▶ Grupa FB http://bit.ly/29kUTau ▶ Twitter: https://twitter.com/GamerSpacePl ▶ Streamy: http://twitch.tv/gamerspacepl ▶ Instagram: http://bit.ly/1h0VJWt ▶ Napisz do mnie: gamerspacepl@gmail.com ◆◆ Szukasz innych gier w moim wykonaniu? ◆◆ Sprawdź koniecznie! http://bit.ly/gsplplaylisty Zapraszam na tsa ;) gamerspace.pl http://pukawka.pl - Najwyższa jakość serwerów gier, najlepsze wsparcie techniczne, w rozsądnej cenie. ✉FANPOCZTA✉ Dane Adresowe! Wojciech Gutbier Poste Restante 95-110 UP Zgierz 2 Pamiętaj tylko o napisaniu maila że coś do mnie wysłałeś/aś!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału GamerSpace

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 141,982 - 49,719,484 - 5,100 -
2019-04-05 Fri 141,988 +6 49,736,839 +17355 5,103 +3
2019-04-06 Sat 142,002 +14 49,750,524 +13685 5,102 -1
2019-04-07 Sun 142,064 +62 49,785,974 +35450 5,108 +6
2019-04-08 Mon 142,075 +11 49,807,548 +21574 5,109 +1
2019-04-09 Tue 142,100 +25 49,824,847 +17299 5,113 +4
2019-04-10 Wed 142,124 +24 49,845,353 +20506 5,113 -
2019-04-11 Thu 142,140 +16 49,867,916 +22563 5,116 +3
2019-04-12 Fri 142,192 +52 49,904,453 +36537 5,120 +4
2019-04-13 Sat 142,206 +14 49,919,440 +14987 5,122 +2
2019-04-14 Sun 142,216 +10 49,937,558 +18118 5,124 +2
2019-04-15 Mon 142,235 +19 49,959,664 +22106 5,125 +1
2019-04-16 Tue 142,266 +31 49,998,201 +38537 5,126 +1
2019-04-17 Wed 142,307 +41 50,023,331 +25130 5,125 -1
2019-04-18 Thu 142,314 +7 50,032,527 +9196 5,126 +1
Podsumowanie ogółem +332 +313043 +26
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.