SBM Label
SBM Label
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=KI7j9EzMkog

Beteo ft. ReTo - Meow (prod. Loren) [official video]

SBM Label
SBM Label - 244 Wyświetleń
0
244 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 04:50:39

Zamów NOWY POP + NOWY RAP ➡ https://goo.gl/T6qDHk Posłuchaj w cyfrze ➡ https://goo.gl/JVB2fc Maffija Company 40% OFF ➡ https://goo.gl/C4gDoh #NOWYPOP Booking koncertowy: e-mail: koncerty@sbmaffija.pl tel: 783 9999 51 / Magda Beteo na FB ➡ https://facebook.com/BeteoBejbi/ Beteo na IG ➡ https://instagram.com/beteobejbi/ ReTo na FB ➡ https://facebook.com/23BOA/ ReTo na IG ➡https://instagram.com/reto_synku/ Title: Meow ; Artist: Beteo ft. ReTo ; Producer: Loren ; Album: Nowy Pop ; Video: ToMaSens ; Mix/mastering: DJ Johny i Yah00 dla NOBOCOTO; Studio: Vital Audio Lab, NOBOCOTO ; Label: SBM Label ;

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SBM Label

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 1,543,260 - 1,155,315,758 - 915 -
2019-04-10 Wed 1,544,698 +1438 1,156,978,565 +1662807 915 -
2019-04-11 Thu 1,546,125 +1427 1,158,684,280 +1705715 915 -
2019-04-12 Fri 1,547,569 +1444 1,160,370,800 +1686520 915 -
2019-04-13 Sat 1,549,098 +1529 1,162,239,451 +1868651 916 +1
2019-04-14 Sun 1,551,248 +2150 1,164,883,816 +2644365 916 -
2019-04-15 Mon 1,552,407 +1159 1,166,418,377 +1534561 916 -
2019-04-16 Tue 1,553,571 +1164 1,167,823,052 +1404675 916 -
2019-04-17 Wed 1,555,005 +1434 1,169,729,696 +1906644 916 -
2019-04-18 Thu 1,556,430 +1425 1,171,498,416 +1768720 916 -
2019-04-19 Fri 1,557,729 +1299 1,173,051,290 +1552874 916 -
2019-04-20 Sat 1,559,185 +1456 1,174,655,502 +1604212 916 -
2019-04-21 Sun 1,560,294 +1109 1,175,872,218 +1216716 916 -
2019-04-22 Mon 1,561,524 +1230 1,177,027,469 +1155251 916 -
2019-04-23 Tue 1,562,944 +1420 1,178,631,822 +1604353 917 +1
Podsumowanie ogółem +19684 +23316064 +2
Aktualizacja profilu za 4 godz. 40 min.