Aleksandroo
Aleksandroo
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=xRhuDHI-yWw

Następny film


Aleksandroo
Aleksandroo - 156 Wyświetleń
0
156 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-18 06:15:31

✔ Oceń ✎ Skomentuj ❤ Subskrybuj! ↓Rozwiń OPIS↓ Facebook : https://www.facebook.com/alejandrowof. Instagram: https://www.instagram.com/aleksandroo... Snapchat Alejandrow11 Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) Outro: Arixx.Pl Miniaturka: Praca własna ️ Nagranie Audio: Audacity Montaż: Adobe Premiere Pro CS 6 Rozdzielczość 1920X1080 Animacja: Adobe After Effects CS 5.5 Oprawa Graficzna: Adobe Photoshop CC 2015 Pozdrawiam cieplutko: ALEKSANDROO Muzyka użyta w fimie : Julian Nott - Techno Trousers The Power of Love - Huey Lewis & The News - Jason Munday Alan Walker & K-391- Ignite Instrumental

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Aleksandroo

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-08 Fri 355 - 4,480 - 20 -
2019-03-09 Sat 355 - 4,488 +8 20 -
2019-03-10 Sun 356 +1 4,508 +20 20 -
2019-03-11 Mon 356 - 4,511 +3 20 -
2019-03-12 Tue 356 - 4,515 +4 20 -
2019-03-13 Wed 357 +1 4,526 +11 20 -
2019-03-14 Thu 356 -1 4,532 +6 20 -
2019-03-15 Fri 358 +2 4,539 +7 20 -
2019-03-16 Sat 357 -1 4,549 +10 20 -
2019-03-17 Sun 357 - 4,557 +8 20 -
2019-03-18 Mon 357 - 4,571 +14 20 -
2019-03-19 Tue 357 - 4,571 - 20 -
2019-03-20 Wed 357 - 4,575 +4 20 -
2019-03-21 Thu 357 - 4,576 +1 20 -
2019-03-22 Fri 357 - 4,587 +11 20 -
Podsumowanie ogółem +2 +107 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 57 min.

Następny film