CeZik
CeZik
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=PLUxAqBjBoI

Następny film


CeZik i Bezbarwni - O mamo (1967r.) [1/3]

CeZik
CeZik - 632 Wyświetleń
0
632 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 11:12:02

Pierwszy z trzech utworów zarejestrowanych w 1967 roku dla telewizji IKRA, w nieistniejącym już Studio Gliwice. Muzyka i tekst: Cezary Nowak. Gra grupa Bezbarwni w składzie: Cezary Nowak - gitara prowadząca i śpiew Michał Głąb - saksofon i śpiew wspierający Bartek Pieszka - pianino i śpiew wspierający Wojtek Pieszka - kontrabas i śpiew wspierający Arek Dec - gitara solowa i śpiew wspierający Michał Dziewiński - perkusja i śpiew wspierający Notka biograficzna: www.bezbarwni.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału CeZik

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-06 Wed 271,039 - 84,011,832 - 41 -
2019-03-07 Thu 271,029 -10 84,016,087 +4255 41 -
2019-03-08 Fri 271,018 -11 84,020,564 +4477 41 -
2019-03-09 Sat 271,019 +1 84,024,673 +4109 41 -
2019-03-10 Sun 271,012 -7 84,029,446 +4773 41 -
2019-03-11 Mon 271,013 +1 84,033,143 +3697 41 -
2019-03-12 Tue 271,011 -2 84,036,623 +3480 41 -
2019-03-13 Wed 270,990 -21 84,041,357 +4734 41 -
2019-03-14 Thu 270,995 +5 84,044,695 +3338 41 -
2019-03-15 Fri 270,994 -1 84,048,385 +3690 41 -
2019-03-16 Sat 270,986 -8 84,052,615 +4230 41 -
2019-03-17 Sun 270,965 -21 84,057,290 +4675 41 -
2019-03-18 Mon 270,955 -10 84,062,025 +4735 41 -
2019-03-19 Tue 270,941 -14 84,065,084 +3059 41 -
2019-03-20 Wed 270,937 -4 84,068,649 +3565 41 -
Podsumowanie ogółem -102 +56817 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 24 min.

Następny film