Luure
Luure
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=mTacTPmMmiY

CHALLENGE PIŁKA NOŻNA Z PNTCMZ FOOTBALL

Luure
Luure - 517 Wyświetleń
0
517 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:42:20

Potrzebujecie kupić tanio gierkę ? Zapraszam z kodem LUURETV 3% off - http://goo.gl/kPs8t0 Kanał PNTCMZ FOOTBALL - https://www.youtube.com/user/pilkanoznacalezycie FACEBOOK: https://www.facebook.com/luureTV/ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/luure/ CHALLENGE piłka nożna z PNTCMZ FOOTBALL Współpraca - EMAIL: luuretwitch@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Luure

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-05 Tue 523,095 - 28,386,956 - 138 -
2019-03-06 Wed 524,464 +1369 28,498,460 +111504 137 -1
2019-03-07 Thu 525,057 +593 28,551,270 +52810 137 -
2019-03-08 Fri 525,812 +755 28,703,642 +152372 137 -
2019-03-09 Sat 526,803 +991 28,848,351 +144709 137 -
2019-03-10 Sun 527,937 +1134 28,984,818 +136467 137 -
2019-03-11 Mon 529,645 +1708 29,136,463 +151645 140 +3
2019-03-12 Tue 530,234 +589 29,186,997 +50534 140 -
2019-03-13 Wed 530,749 +515 29,239,936 +52939 140 -
2019-03-14 Thu 531,586 +837 29,384,627 +144691 141 +1
2019-03-15 Fri 532,935 +1349 29,536,284 +151657 141 -
2019-03-16 Sat 533,744 +809 29,614,753 +78469 140 -1
2019-03-17 Sun 534,405 +661 29,704,855 +90102 141 +1
2019-03-18 Mon 535,033 +628 29,771,249 +66394 142 +1
2019-03-19 Tue 535,553 +520 29,824,010 +52761 142 -
Podsumowanie ogółem +12458 +1437054 +4
Aktualizacja profilu za 2 godz. 7 min.