Alexxis Ola
Alexxis Ola
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=S5lgieDlBOM

Następny film


Alexxis Ola
Alexxis Ola - 44 Wyświetleń
0
44 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 02:28:20

Moje kalendarze adwentowe: ✔ kalendarz Clinique: https://bit.ly/2AkKJCg ✔ kalendarz TheBodyShop: https://bit.ly/2TDlZ0R ✔ kalendarz NYX: https://bit.ly/2zrqTpg ✔ kalendarz Bomb Cosmetics: https://bit.ly/2POTtLc ✔ kalendarz noworoczny MUR: https://bit.ly/2Kwi41G ✔ kalendarz adwentowy MUR: https://bit.ly/2zp7HbG ✔ kalendarz z produktami do ust MUR: https://bit.ly/2Rdar2G ✔ kalendarz Sinsay Kod rabatowy na www.cocolita.pl: "OLALA18" -10% na wszystkie nieprzecenione produkty do końca 2018 roku. ✍ Subskrybuj mój kanał: http://bit.ly/2whBGlb ✍instagram: @aleksandra_zelazowska http://bit.ly/2hzZV5B ✍ fanpage: Alexxis Ola http://bit.ly/2vL2vvB ✍ spotify: @sandyy1601 #vlogmas #vlogmas2018 WSPÓŁPRACA: alexxis.ola@lifetube.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Alexxis Ola

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 174,324 - 17,693,089 - 276 -
2019-04-10 Wed 174,386 +62 17,714,221 +21132 276 -
2019-04-11 Thu 174,419 +33 17,724,114 +9893 276 -
2019-04-12 Fri 174,466 +47 17,733,465 +9351 276 -
2019-04-13 Sat 174,673 +207 17,772,359 +38894 277 +1
2019-04-14 Sun 174,759 +86 17,786,047 +13688 277 -
2019-04-15 Mon 174,828 +69 17,795,980 +9933 277 -
2019-04-16 Tue 174,896 +68 17,806,155 +10175 277 -
2019-04-17 Wed 174,954 +58 17,814,065 +7910 277 -
2019-04-18 Thu 174,999 +45 17,819,948 +5883 277 -
2019-04-19 Fri 175,013 +14 17,826,195 +6247 277 -
2019-04-20 Sat 175,024 +11 17,830,506 +4311 277 -
2019-04-21 Sun 175,032 +8 17,834,299 +3793 277 -
2019-04-22 Mon 175,027 -5 17,838,081 +3782 277 -
2019-04-23 Tue 175,046 +19 17,843,120 +5039 277 -
Podsumowanie ogółem +722 +150031 +1
Aktualizacja profilu za 0 godz. 33 min.

Następny film