Squats And Milk
Squats And Milk
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=hlLQAXoniZo

Następny film

ANALIZA I OCENA TRENINGU NA POŚLADKI SZYMON MOSZNY
Squats And Milk
76 Wyświetleń

CZEGO NIE MÓWIĄ TRENERZY PERSONALNI? [TRENING NA LUZIE]

Squats And Milk
Squats And Milk - 21 Wyświetleń
0
21 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 03:23:26

Przydatne linki: ➤ Sklep: http://mlekoks.pl - tu znajdziesz e-booka o budowie siły oraz koszulki i gadżety ➤ Facebook: http://bit.ly/squatsandmilkofficial ➤ Instagram: http://bit.ly/mlekoks ➤ Grupa facebookowa: http://bit.ly/TeamMleko ➤ Sprzęt Monster: http://e-powerlifting.com/shop Kod MLEKO -7% ➤ Suple od KFD: https://sklep.kfd.pl/ Kod UlaneMleko -5% ➤ Kawa wysokokofeinowa Golden Bow Solutions: https://sklep.goldenbow.eu/ Kod MLEKO10 -10% ➤ Współpraca: mlekontakt@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Squats And Milk

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 55,190 - 10,484,084 - 379 -
2019-04-10 Wed 55,212 +22 10,502,280 +18196 380 +1
2019-04-11 Thu 55,230 +18 10,508,848 +6568 381 +1
2019-04-12 Fri 55,241 +11 10,517,524 +8676 381 -
2019-04-13 Sat 55,263 +22 10,522,983 +5459 381 -
2019-04-14 Sun 55,292 +29 10,530,676 +7693 381 -
2019-04-15 Mon 55,308 +16 10,538,431 +7755 382 +1
2019-04-16 Tue 55,325 +17 10,548,989 +10558 382 -
2019-04-17 Wed 55,344 +19 10,556,456 +7467 382 -
2019-04-18 Thu 55,361 +17 10,562,076 +5620 382 -
2019-04-19 Fri 55,376 +15 10,569,913 +7837 383 +1
2019-04-20 Sat 55,386 +10 10,578,415 +8502 383 -
2019-04-21 Sun 55,403 +17 10,582,757 +4342 383 -
2019-04-22 Mon 55,412 +9 10,589,406 +6649 384 +1
2019-04-23 Tue 55,435 +23 10,601,178 +11772 384 -
Podsumowanie ogółem +245 +117094 +5
Aktualizacja profilu za 9 godz. 36 min.

Następny film

ANALIZA I OCENA TRENINGU NA POŚLADKI SZYMON MOSZNY
Squats And Milk
76 Wyświetleń