Radowity
Radowity
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=fgy_h2fad4A

CZEKAMY NA NOWY KARNET BOJOWY!♥ #fortnite #nazywo Fortnite Battle Royale - Na żywo

Radowity
Radowity - 39 Wyświetleń
1
39 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 12:50:53

WYŚLIJ DOTACJE (POJAWI SIE NA EKRANIE): https://tipanddonation.com/Radowity WSPIERAJ W SKLEPIE W FORTNITE RADOWITY-YOUTUBE ZAKUP ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Radowity

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 124,338 - 3,616,948 - 140 -
2019-04-05 Fri 124,582 +244 3,638,193 +21245 134 -6
2019-04-06 Sat 124,701 +119 3,650,704 +12511 141 +7
2019-04-07 Sun 124,805 +104 3,657,929 +7225 142 +1
2019-04-08 Mon 125,027 +222 3,697,546 +39617 143 +1
2019-04-09 Tue 125,252 +225 3,740,768 +43222 142 -1
2019-04-10 Wed 125,779 +527 3,793,935 +53167 141 -1
2019-04-11 Thu 126,038 +259 3,840,109 +46174 145 +4
2019-04-12 Fri 126,279 +241 3,849,776 +9667 145 -
2019-04-13 Sat 126,779 +500 3,911,574 +61798 143 -2
2019-04-14 Sun 126,920 +141 3,938,552 +26978 147 +4
2019-04-15 Mon 127,298 +378 3,953,993 +15441 144 -3
2019-04-16 Tue 127,394 +96 3,964,811 +10818 148 +4
2019-04-17 Wed 127,823 +429 4,024,156 +59345 147 -1
2019-04-18 Thu 127,978 +155 4,054,777 +30621 148 +1
Podsumowanie ogółem +3640 +437829 +8
Aktualizacja profilu za 8 godz. 42 min.