NewMulti2k
NewMulti2k
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=7AFQU5N1DoE

Następny film


NewMulti2k
NewMulti2k - 66 Wyświetleń
0
66 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 12:58:44

Planowane czołgi w kalendarzu adwentowym: http://rykoszet.info/2018/12/02/oferty-z-kalendarza-adwentowego-2019/ Kliknij tu, aby subskrybować mój kanał http://bit.ly/1GMkOOt ‍‍ Fanpage NewMulti2k https://goo.gl/Jx5PbC Donacje - jeżeli chcesz wesprzeć mnie i kanał: https://tipanddonation.com/NewMultiShow Twitch ► https://www.twitch.tv/newmultishow Email kontaktowy do spraw biznesowych, współpracy :) newmulti2kwspolpraca@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału NewMulti2k

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-08 Mon 222,991 - 145,470,406 - 4,647 -
2019-04-09 Tue 223,092 +101 145,568,878 +98472 4,648 +1
2019-04-10 Wed 223,231 +139 145,727,469 +158591 4,650 +2
2019-04-11 Thu 223,315 +84 145,862,606 +135137 4,651 +1
2019-04-12 Fri 223,382 +67 145,979,804 +117198 4,653 +2
2019-04-13 Sat 223,538 +156 146,094,618 +114814 4,654 +1
2019-04-14 Sun 223,665 +127 146,215,066 +120448 4,655 +1
2019-04-15 Mon 223,798 +133 146,394,908 +179842 4,656 +1
2019-04-16 Tue 223,889 +91 146,507,341 +112433 4,657 +1
2019-04-17 Wed 224,013 +124 146,603,312 +95971 4,658 +1
2019-04-18 Thu 224,145 +132 146,722,931 +119619 4,659 +1
2019-04-19 Fri 224,275 +130 146,859,520 +136589 4,660 +1
2019-04-20 Sat 224,363 +88 146,987,350 +127830 4,661 +1
2019-04-21 Sun 224,449 +86 147,071,451 +84101 4,661 -
2019-04-22 Mon 224,514 +65 147,153,794 +82343 4,661 -
Podsumowanie ogółem +1523 +1683388 +14
Aktualizacja profilu za 0 godz. 20 min.