Flothar
Flothar
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=f1jLBPC-Xn4

CZY JA WŁAŚNIE... ZABIŁEM SMOKA?! ARK: EXTINCTION PL #26

Flothar
Flothar - 24 Wyświetleń
0
24 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 05:37:06

☛ 3% zwrotu z kodem "FLOTHAR" na SUPER GRY: https://www.g2a.com/r/flotharo Spodobał Ci się film? Zasubskrybuj kanał i nie przegap kolejnych: http://bit.ly/1UAX1uR ⭐ ARK: SURVIVAL EVOLVED: https://www.g2a.com/r/arkflothar ⭐ ARK: EXTINCTION: https://www.g2a.com/r/arkextinctionflothar ⭐ ARK: SCORCHED EARTH: https://www.g2a.com/r/arkscorchedearthflothar ⭐ ARK: ABERRATION: https://www.g2a.com/r/arkaberrationflothar ☛Facebook: https://www.facebook.com/TheFlothar ✓ ☛Instagram: https://www.instagram.com/flotharo ✓ ☛Twitter: https://twitter.com/Flothar944 ✓ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Jeżeli film Ci się spodobał nie zapomnij go ocenić. Dziękuję :). Lista modów: Extinction Stack Mod Attainable Corrupted HG Stacking Mod 2500-90 V280 Randomly Colored Dinos Dino Colourizer! More Narcotics & More Tranq-Arrows Combined v3.0 Dino Pick Up Mod - v1.31 Awesome SpyGlass! Upgrade Station v1.8i Simple Spawners Wyvern Nests Plus Dragonpunk: Mythical Creatures ARK Additions: Indominus Rex! DLC & TEK Engram Unlocker Teratornis (Rideable Vulture) Blessing of Unicorns Additional Creatures 2: Paranoia! Rideable Archaeopteryx Mod Origin Manticore ARK Additions: Deinonychus! ARK Additions - Deinosuchus! Additional Creatures Additional Creatures 2: Corrosion Wyvern Additional Creatures 2: Wild Ark ROYA Creatures - FANTASY ROYA Creatures - REAL Quetzacoatlosaurus Rex Fire Unicorn ARK Additions: The Collection! Small Dragons 2.0 (Un-Official) Classic Flyers Structures Plus (S+) #ark #dinozaury #arkextinction

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Flothar

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 804,637 - 323,332,533 - 3,231 -
2019-04-10 Wed 805,317 +680 323,630,373 +297840 3,231 -
2019-04-11 Thu 806,030 +713 323,919,977 +289604 3,233 +2
2019-04-12 Fri 806,802 +772 324,250,782 +330805 3,234 +1
2019-04-13 Sat 807,531 +729 324,590,218 +339436 3,235 +1
2019-04-14 Sun 808,854 +1323 325,228,720 +638502 3,242 +7
2019-04-15 Mon 809,517 +663 325,501,882 +273162 3,245 +3
2019-04-16 Tue 810,187 +670 325,851,769 +349887 3,246 +1
2019-04-17 Wed 810,813 +626 326,224,394 +372625 3,247 +1
2019-04-18 Thu 811,280 +467 326,485,354 +260960 3,248 +1
2019-04-19 Fri 811,872 +592 326,835,483 +350129 3,249 +1
2019-04-20 Sat 812,400 +528 327,162,727 +327244 3,252 +3
2019-04-21 Sun 812,869 +469 327,479,953 +317226 3,256 +4
2019-04-22 Mon 813,320 +451 327,761,414 +281461 3,258 +2
2019-04-23 Tue 813,676 +356 327,983,581 +222167 3,259 +1
Podsumowanie ogółem +9039 +4651048 +28
Aktualizacja profilu za 3 godz. 8 min.