Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=sD7cEs932Nc

Następny film

5 najbardziej TAJEMNICZYCH MIEJSC w POLSCE
Topowe Teorie Spiskowe
509 Wyświetleń

Czy Stany Zjednoczone kontrolują POGODĘ?

Topowe Teorie Spiskowe
Topowe Teorie Spiskowe - 30 Wyświetleń
0
30 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 06:33:12

Co może łączyć zaginięcie malezyjskiego samolotu MH370, tragiczne w skutkach japońskie tsunami z 2011 roku i katastrofę promu Columbia? Niektórzy teoretycy spiskowi podejrzewają, że za wszystkim może stać HAARP - amerykański program badawczy, którego oficjalnym celem jest badanie jonosfery. Czy naprawdę tak jest? Dziś spróbujemy się tego dowiedzieć... Poznaj satanistyczne symbole obecne w Hollywood i przemyśle muzycznym: https://youtu.be/NEXxxSnAJMk #HAARP #USA #katastrofy Facebook: http://facebook.com/TopoweTeorieSpiskowe Instagram: https://www.instagram.com/topoweteoriespiskowe/ Topowe Teorie Spiskowe powracają - w każdą środę o godzinie 17:30 rozwiążemy wraz z wami największe tajemnice i zagadki otaczającego nas świata. Przyjrzymy się historiom seryjnych morderców, sprawdzimy które filmy straszą najbardziej a przede wszystkim - damy wam odpowiedzi na pytania, których inni boją się zadać. Współpraca: tadeusz.wojciechowski@mediakraft.tv

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Topowe Teorie Spiskowe

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 463,610 - 82,600,489 - 264 -
2019-04-05 Fri 463,763 +153 82,636,297 +35808 264 -
2019-04-06 Sat 463,932 +169 82,676,577 +40280 264 -
2019-04-07 Sun 464,078 +146 82,708,994 +32417 264 -
2019-04-08 Mon 464,210 +132 82,747,447 +38453 264 -
2019-04-09 Tue 464,416 +206 82,794,603 +47156 264 -
2019-04-10 Wed 464,496 +80 82,825,027 +30424 264 -
2019-04-11 Thu 464,484 -12 82,871,323 +46296 265 +1
2019-04-12 Fri 464,542 +58 82,911,021 +39698 265 -
2019-04-13 Sat 464,629 +87 82,939,595 +28574 265 -
2019-04-14 Sun 464,796 +167 82,987,346 +47751 265 -
2019-04-15 Mon 464,898 +102 83,016,358 +29012 265 -
2019-04-16 Tue 464,991 +93 83,046,247 +29889 265 -
2019-04-17 Wed 465,088 +97 83,075,116 +28869 265 -
2019-04-18 Thu 465,188 +100 83,104,377 +29261 265 -
Podsumowanie ogółem +1578 +503888 +1
Aktualizacja profilu za 6 godz. 6 min.

Następny film

5 najbardziej TAJEMNICZYCH MIEJSC w POLSCE
Topowe Teorie Spiskowe
509 Wyświetleń