sukces.pl
sukces.pl
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=l0ESHFs_SkY

Następny film


sukces.pl
sukces.pl - 400 Wyświetleń
0
400 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:42:01

http://sukces.pl - bezpłatnie 300 motywacyjnych trików Czy wiesz czego chcesz i czy wiesz co zrobić, aby ten cel osiągnąć. Chodzi o specyficzny sposób myślenia. Jeśli go masz, nie ma dla Ciebie ograniczeń. To nie jest łatwe, nie dla każdego. Jednak kto podąży tą drogą, spotka go sowita nagroda. Tym kimś możesz być Ty. Znajdziesz mnie tutaj: Newsletter: http://sukces.pl Facebook https://www.facebook.com/sukcespl Podcast https://itunes.apple.com/pl/podcast/sukces-pl/id1209499904 https://soundcloud.com/sukcespl Email jacekwisniowskisukces@gmail.com Instagram https://www.instagram.com/sukcespl Blog i transkrypty video http://mistrzmotywacji.pl/blog "Rusz Dupę" - moja książka http://rusz-dupe.pl http://allegro.pl/hit-ksiazka-rusz-dupe-i6899825792.html

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału sukces.pl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-06 Wed 188,066 - 27,300,082 - 270 -
2019-02-07 Thu 188,149 +83 27,318,328 +18246 270 -
2019-02-08 Fri 188,249 +100 27,337,594 +19266 270 -
2019-02-09 Sat 188,290 +41 27,361,009 +23415 271 +1
2019-02-10 Sun 188,333 +43 27,409,557 +48548 270 -1
2019-02-11 Mon 188,380 +47 27,435,842 +26285 272 +2
2019-02-12 Tue 188,415 +35 27,454,425 +18583 272 -
2019-02-13 Wed 188,463 +48 27,471,798 +17373 272 -
2019-02-14 Thu 188,585 +122 27,497,543 +25745 272 -
2019-02-15 Fri 188,625 +40 27,513,346 +15803 273 +1
2019-02-16 Sat 188,681 +56 27,543,814 +30468 272 -1
2019-02-17 Sun 188,721 +40 27,564,911 +21097 272 -
2019-02-18 Mon 188,826 +105 27,546,352 -18559 272 -
2019-02-19 Tue 188,948 +122 27,570,245 +23893 272 -
2019-02-20 Wed 189,004 +56 27,584,942 +14697 272 -
Podsumowanie ogółem +938 +284860 +2
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.

Następny film