Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=jr8CdeG9XZA

Następny film


DAILY || Nowe meble w mieszkaniu & mini sesja ♡

Berry Malinowska
Berry Malinowska - 195 Wyświetleń
0
195 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-24 12:58:45

✨ pamiętaj, żeby zasubskrybować mój kanał aby być na bieżąco ✨ kilka rzeczy o których mówiłam w moim vlogu - vintage market Jest kilka firm, które organizują takie eventy. Najczęściej odbywają się w York Hall przy stacji Bethnal Green ale czasami też w innych częściach Londynu. https://www.facebook.com/events/195426734521334/permalink/246881352709205/ - majtki THINX https://www.shethinx.com ♡INSTAGRAM http://instagram.com/berrymalinowska ✨ Moje linki ♡ ♡Facebook : http://www.facebook.com/berrymalinowska ♡Blog : http://thedominiquee.com ♡Tumblr : http://fuckhin.tumblr.com , http://bahmbies.tumblr.com ♡Twitter : http://twitter.com/berrymalinowska ♡Spotify : https://open.spotify.com/user/berrymalinowska ♡Snap : berrymalinowska Moja oficjalna grupa na facebook'u ✨ https://www.facebook.com/groups/212463125785389/ ♡♡ Business enquiries: berrymalinowska@gmail.com | Wpadnijcie też na te filmy | ewolucja mojego stylu ✨ https://youtu.be/O9wI3N3LN1c stylizacje z tygodnia ✨ https://youtu.be/gpd-kQhs7Gc jak odnaleźć własny styl ✨ https://youtu.be/IN2JVUzc2rU

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Berry Malinowska

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-07 Thu 121,486 - 10,135,621 - 181 -
2019-03-08 Fri 121,485 -1 10,137,019 +1398 181 -
2019-03-09 Sat 121,504 +19 10,139,074 +2055 181 -
2019-03-10 Sun 121,533 +29 10,143,200 +4126 181 -
2019-03-11 Mon 121,525 -8 10,144,389 +1189 182 +1
2019-03-12 Tue 121,530 +5 10,154,141 +9752 182 -
2019-03-13 Wed 121,534 +4 10,161,023 +6882 182 -
2019-03-14 Thu 121,524 -10 10,165,564 +4541 182 -
2019-03-15 Fri 121,519 -5 10,167,287 +1723 182 -
2019-03-16 Sat 121,518 -1 10,169,513 +2226 182 -
2019-03-17 Sun 121,521 +3 10,171,390 +1877 182 -
2019-03-18 Mon 121,491 -30 10,184,317 +12927 183 +1
2019-03-19 Tue 121,491 - 10,189,704 +5387 183 -
2019-03-20 Wed 121,548 +57 10,193,176 +3472 183 -
2019-03-21 Thu 121,546 -2 10,195,550 +2374 183 -
Podsumowanie ogółem +60 +59929 +2
Aktualizacja profilu za 9 godz. 42 min.

Następny film