CzesieK
CzesieK
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=U32t7RM74nE

Następny film

5 UPADŁYCH SERWERÓW MINECRAFT!
CzesieK
202 Wyświetleń

CzesieK
CzesieK - 230 Wyświetleń
0
230 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 05:14:43

♦ MOJA GRUPA DLA WIDZÓW NA FB ►https://www.facebook.com/groups/1165567050220436/?fref=ts ♦ MOŻE 200 ŁAPEK ? = SZYBCIEJ NOWY ODCINEK ^^ ♦ JEŻELI SPODOBAŁ CI SIĘ MATERIAŁ ► Zostaw Łapę w Górę! :) ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ♦ KANAŁ GRAFIKA ► https://www.youtube.com/channel/UCNsEAyZ7EkmArqK1Bt2rqlA ♦ Facebook ► https://www.facebook.com/CzesiekPlayGames/?ref=ts&fref=ts ♦ BIZNES ►czesiekgamingsolo2@gmail.com ♦ SNAPCHAT ► Czesiek986 ♦ INSTAGRAM ►https://www.instagram.com/czesiekk98/ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Hej hej! Tu Czesiek , a to jest materiał opowiadający DARMOWY MINECRAFT PREMIUM? , zapraszam do dyskusji w komentarzach. ♦ Napisz o tym, że warto przeczytać opis, DZIĘKI :) Kategoria Gry Licencja Standardowa licencja YouTube

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału CzesieK

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-07 Thu 56,088 - 5,470,630 - 163 -
2019-03-08 Fri 56,083 -5 5,472,053 +1423 163 -
2019-03-09 Sat 56,083 - 5,473,705 +1652 163 -
2019-03-10 Sun 56,090 +7 5,475,445 +1740 163 -
2019-03-11 Mon 56,086 -4 5,477,185 +1740 163 -
2019-03-12 Tue 56,082 -4 5,478,985 +1800 163 -
2019-03-13 Wed 56,076 -6 5,480,074 +1089 163 -
2019-03-14 Thu 56,075 -1 5,481,054 +980 163 -
2019-03-15 Fri 56,081 +6 5,482,104 +1050 163 -
2019-03-16 Sat 56,081 - 5,483,637 +1533 163 -
2019-03-17 Sun 56,087 +6 5,486,349 +2712 163 -
2019-03-18 Mon 56,088 +1 5,487,238 +889 163 -
2019-03-19 Tue 56,088 - 5,488,198 +960 163 -
2019-03-20 Wed 56,091 +3 5,489,231 +1033 163 -
2019-03-21 Thu 56,087 -4 5,490,921 +1690 163 -
Podsumowanie ogółem -1 +20291 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 31 min.

Następny film

5 UPADŁYCH SERWERÓW MINECRAFT!
CzesieK
202 Wyświetleń