ESKA
ESKA
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=YW8Sm7OxTao

Następny film

World of Dance | Weekend z ESKA TV
ESKA
155 Wyświetleń

DAWID PODSIADŁO: TACO HEMINGWAY napisał tekst, który ja zaśpiewałem! [TYLKO U NAS]

ESKA
ESKA - 299 Wyświetleń
0
299 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 02:24:25

Dawid Podsiadło gościł w studiu Radia ESKA i odpowiedział na kilka pytań! Opowiedział o nowej płycie Małomiasteczkowy, piosenkach z krążka, koncertach i... współpracy z Taco Hemingway'em! Sprawdź też: http://www.eska.pl/ https://www.facebook.com/radioeska/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału ESKA

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 120,828 - 55,509,493 - 3,123 -
2019-02-04 Mon 120,951 +123 55,570,285 +60792 3,124 +1
2019-02-05 Tue 121,262 +311 55,663,918 +93633 3,125 +1
2019-02-06 Wed 121,438 +176 55,758,245 +94327 3,132 +7
2019-02-07 Thu 121,541 +103 55,872,961 +114716 3,136 +4
2019-02-08 Fri 121,682 +141 55,959,756 +86795 3,139 +3
2019-02-09 Sat 121,828 +146 56,020,710 +60954 3,144 +5
2019-02-10 Sun 122,103 +275 56,113,518 +92808 3,144 -
2019-02-11 Mon 122,186 +83 56,155,541 +42023 3,146 +2
2019-02-12 Tue 122,238 +52 56,200,972 +45431 3,151 +5
2019-02-13 Wed 122,332 +94 56,243,008 +42036 3,149 -2
2019-02-14 Thu 122,506 +174 56,330,816 +87808 3,160 +11
2019-02-15 Fri 122,596 +90 56,411,648 +80832 3,160 -
2019-02-16 Sat 122,754 +158 56,499,398 +87750 3,160 -
2019-02-17 Sun 122,938 +184 56,584,221 +84823 3,160 -
Podsumowanie ogółem +2110 +1074728 +37
Aktualizacja profilu za 2 godz. 33 min.

Następny film

World of Dance | Weekend z ESKA TV
ESKA
155 Wyświetleń