Bleifox
Bleifox
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=4TEypkbgtQ0

Następny film


Bleifox
Bleifox - 56 Wyświetleń
0
56 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 02:36:23

Hej witam was wszystkich w kolejnym odcinku z Dead by Daylight ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- A jeśli film ci przypadł do gustu to nie zapomnij o ocenieniu tego filmu i pozostawieniu pozytywnego komentarza pod spodem dzięki :) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Nie zapomnij wpaść na naszą grupe: Google+:https://plus.google.com/u/0/communities/108782958834477801338 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Bleifox

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 37,897 - 9,995,713 - 847 -
2019-04-05 Fri 37,985 +88 10,014,473 +18760 848 +1
2019-04-06 Sat 38,052 +67 10,029,292 +14819 848 -
2019-04-07 Sun 38,102 +50 10,044,975 +15683 849 +1
2019-04-08 Mon 38,180 +78 10,059,205 +14230 849 -
2019-04-09 Tue 38,261 +81 10,079,918 +20713 849 -
2019-04-10 Wed 38,327 +66 10,099,207 +19289 850 +1
2019-04-11 Thu 38,428 +101 10,130,164 +30957 852 +2
2019-04-12 Fri 38,518 +90 10,147,983 +17819 853 +1
2019-04-13 Sat 38,587 +69 10,164,640 +16657 853 -
2019-04-14 Sun 38,626 +39 10,182,052 +17412 854 +1
2019-04-15 Mon 38,689 +63 10,199,298 +17246 854 -
2019-04-16 Tue 38,823 +134 10,232,931 +33633 855 +1
2019-04-17 Wed 38,875 +52 10,250,227 +17296 856 +1
2019-04-18 Thu 38,894 +19 10,260,284 +10057 856 -
Podsumowanie ogółem +997 +264571 +9
Aktualizacja profilu za 3 godz. 17 min.

Następny film