Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=hcDxN5u6ZaA

Następny film

PRELEGENT: Pierwsze Kroki [devstyle vlog #226]
devstyle_pl - Maciej Aniserowicz
156 Wyświetleń

DevTalk Trio S02E05 - Jak się przygotować do własnego biznesu

devstyle_pl - Maciej Aniserowicz
0
31 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-08 05:36:49

Wszystko o DevTalk Trio: http://trio.devtalk.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału devstyle_pl - Maciej Aniserowicz

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-07 Thu 24,918 - 2,852,478 - 438 -
2019-03-08 Fri 24,927 +9 2,856,705 +4227 439 +1
2019-03-09 Sat 24,940 +13 2,864,745 +8040 441 +2
2019-03-10 Sun 24,970 +30 2,870,173 +5428 441 -
2019-03-11 Mon 24,983 +13 2,872,711 +2538 441 -
2019-03-12 Tue 24,988 +5 2,875,154 +2443 442 +1
2019-03-13 Wed 25,005 +17 2,878,531 +3377 442 -
2019-03-14 Thu 25,012 +7 2,881,330 +2799 442 -
2019-03-15 Fri 25,022 +10 2,887,847 +6517 444 +2
2019-03-16 Sat 25,032 +10 2,890,108 +2261 444 -
2019-03-17 Sun 25,045 +13 2,891,902 +1794 444 -
2019-03-18 Mon 25,059 +14 2,894,074 +2172 445 +1
2019-03-19 Tue 25,074 +15 2,901,184 +7110 447 +2
2019-03-20 Wed 25,092 +18 2,904,806 +3622 447 -
2019-03-21 Thu 25,097 +5 2,907,018 +2212 447 -
Podsumowanie ogółem +179 +54540 +9
Aktualizacja profilu za 1 godz. 1 min.

Następny film

PRELEGENT: Pierwsze Kroki [devstyle vlog #226]
devstyle_pl - Maciej Aniserowicz
156 Wyświetleń