Nargi
Nargi
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=GYTHeEOHdeg

???????? Diablo Girl ???????? Classic Diablo 1 GoG | GIVEAWAY - Na żywo

Nargi
Nargi - 26 Wyświetleń
0
26 Wyświetleń
Opublikowano 2019-03-13 08:54:26

Diablo 1 powraca w wielkim stylu :D Łapka w górę dla legendarnej gry RPG akcji, która wpłynęła na cały gatunek. #diablo #nażywo #nargi Diablo kupisz na ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Nargi

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 4,491 - 282,665 - 437 -
2019-03-10 Sun 4,525 +34 283,585 +920 438 +1
2019-03-11 Mon 4,527 +2 285,527 +1942 438 -
2019-03-12 Tue 4,554 +27 287,106 +1579 440 +2
2019-03-13 Wed 4,565 +11 287,815 +709 440 -
2019-03-14 Thu 4,564 -1 288,594 +779 442 +2
2019-03-15 Fri 4,564 - 289,047 +453 442 -
2019-03-16 Sat 4,581 +17 289,410 +363 444 +2
2019-03-17 Sun 4,601 +20 291,639 +2229 446 +2
2019-03-18 Mon 4,641 +40 294,172 +2533 447 +1
2019-03-19 Tue 4,639 -2 294,579 +407 448 +1
2019-03-20 Wed 4,673 +34 296,187 +1608 450 +2
2019-03-21 Thu 4,687 +14 297,081 +894 450 -
2019-03-22 Fri 4,687 - 297,347 +266 450 -
2019-03-23 Sat 4,690 +3 297,554 +207 452 +2
Podsumowanie ogółem +199 +14889 +15
Aktualizacja profilu za 1 godz. 4 min.