DJ Farad
DJ Farad
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=tvEasIRuCIs

Następny film

DJ Farad @ Feniks (Machowa) 2011-06-18
DJ Farad
155 Wyświetleń

DJ Farad
DJ Farad - 199 Wyświetleń
0
199 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 07:01:48

Grzeczna piosenka, zapraszam. inne utwory: https://goo.gl/NDx8AW mp3: http://www55.zippyshare.com/v/NufGJhua/file.html extended: http://www15.zippyshare.com/v/YGpLXsvi/file.html ---------------------------------------- DJ Farad - Ona znowu mija kule tekst piosenki 1. Choć gładkie są jak stal, stal kwasoodoporna Jak sobie poradzić dla niej sprawa sporna Choć tak się stara i muśnie je czasami Znowu mija je jak weganie salami Zapewnia z przekonaniem, nie raz w to grała Lecz jej nie pomaga nawet zimna gorzała Mocno skupiona trzęsie się cała Prawie trafiła, ale wydygała Ref.: Ona znowu mija kule Jak się schyla, to ma bóle Choć kija pochwyciła Wcale w bile nie trafiła Do diabła z takim graniem Idę szukać innych panien Stawiam na to cały miliard, Że tak się nie gra w bilard 2. Trójkąt na stole już przygotowany Zagrywam znowu pierwszy, choć jestem zalany Dziołcha sama kija dziarsko przejmuje Przymierza niefachowo i trafia bilą w tuje Na krytym suknem stole zabawia się kulami To jednak trudniejsze niż złożyć origami Za taki poziom gry każdy by ją zganił Biała wpada w łuzę, stoimy skrępowani Ref.: Ona znowu mija kule...... 3. Kładzie na stół nogi, czy szuka zapomogi Jestem przecież dla niej chyba za ubogi Bardzo miła towarzyszka, taka mała cicha myszka W kieszeni mej tylko dyszka Mimo wielu wykładów i długich ćwiczeń To co robi pozostawia bardzo wiele życzeń Słabo tak celuje, azymuty namierza Zabiera się do tego jak pies do jeża Ref.: Ona znowu mija kule...... Ref.: Ona znowu mija kule......

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału DJ Farad

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-08 Fri 24,882 - 14,559,845 - 45 -
2019-03-09 Sat 24,935 +53 14,583,169 +23324 45 -
2019-03-10 Sun 24,967 +32 14,597,237 +14068 45 -
2019-03-11 Mon 24,977 +10 14,604,906 +7669 45 -
2019-03-12 Tue 25,001 +24 14,613,939 +9033 45 -
2019-03-13 Wed 25,022 +21 14,621,652 +7713 45 -
2019-03-14 Thu 25,062 +40 14,636,496 +14844 45 -
2019-03-15 Fri 25,080 +18 14,647,440 +10944 45 -
2019-03-16 Sat 25,106 +26 14,660,489 +13049 45 -
2019-03-17 Sun 25,128 +22 14,675,605 +15116 45 -
2019-03-18 Mon 25,164 +36 14,694,517 +18912 45 -
2019-03-19 Tue 25,189 +25 14,705,008 +10491 45 -
2019-03-20 Wed 25,214 +25 14,715,460 +10452 45 -
2019-03-21 Thu 25,234 +20 14,726,292 +10832 45 -
2019-03-22 Fri 25,239 +5 14,734,839 +8547 45 -
Podsumowanie ogółem +357 +174994 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 9 min.

Następny film

DJ Farad @ Feniks (Machowa) 2011-06-18
DJ Farad
155 Wyświetleń