Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=uUxzsOextGE

Następny film

The SimS 4 #167 - Pierwsza miłość Madzi
MagdalenaMariaMonika
387 Wyświetleń

Don't Starve - Hamlet #03 - Mamy chałupkę... i pusty brzuszek

MagdalenaMariaMonika
MagdalenaMariaMonika - 80 Wyświetleń
0
80 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 03:40:55

*** Kupuj gry na G2A https://www.g2a.com/r/madzia z kodem MADZIK masz 3% cashback! *** Hej :) Zastosuje dzisiaj pomysł od Was i spróbujemy się dorobić na jagodach :) Pójdzie całkiem dobrze, ale z jedzeniem będzie u nas dość marnie... Mody: Minimap HUD SmartCrockPot Monster Healthbars Extra Slots Craft Pot Combined Status Kup gre: https://www.g2a.com/r/madziadsh Społeczność Facebook: http://www.facebook.com/craftnaobcasach Instagram: https://www.instagram.com/magdalenamariamonikayt/ Twitter: https://twitter.com/Madzialena89 Ask: http://ask.fm/KotTadeusz Sklep Cupsell: http://magdalenamariamonika.cupsell.pl/ Sklep Teetres: https://mmm.teetres.com/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MagdalenaMariaMonika

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-10 Wed 1,021,169 - 400,249,360 - 2,254 -
2019-04-11 Thu 1,021,204 +35 400,300,990 +51630 2,254 -
2019-04-11 Thu 1,021,204 - 400,300,990 - 2,254 -
2019-04-12 Fri 1,021,215 +11 400,368,439 +67449 2,255 +1
2019-04-13 Sat 1,021,349 +134 400,484,073 +115634 2,256 +1
2019-04-14 Sun 1,021,417 +68 400,538,066 +53993 2,257 +1
2019-04-15 Mon 1,021,439 +22 400,592,373 +54307 2,259 +2
2019-04-16 Tue 1,021,474 +35 400,658,822 +66449 2,259 -
2019-04-17 Wed 1,021,556 +82 400,732,906 +74084 2,260 +1
2019-04-18 Thu 1,021,608 +52 400,807,258 +74352 2,260 -
2019-04-19 Fri 1,021,669 +61 400,887,772 +80514 2,261 +1
2019-04-20 Sat 1,021,716 +47 400,944,945 +57173 2,262 +1
2019-04-21 Sun 1,021,735 +19 400,997,204 +52259 2,263 +1
2019-04-22 Mon 1,021,800 +65 401,057,677 +60473 2,265 +2
2019-04-23 Tue 1,021,853 +53 401,141,430 +83753 2,265 -
Podsumowanie ogółem +684 +892070 +11
Aktualizacja profilu za 5 godz. 1 min.

Następny film

The SimS 4 #167 - Pierwsza miłość Madzi
MagdalenaMariaMonika
387 Wyświetleń