CWANIAK
CWANIAK
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=t8nPeSFznJk

Następny film

TAK WYGLĄDAŁBY MÓJ SYN! - Dad 'n Me
CWANIAK
226 Wyświetleń

DOSTAŁEM BONUSOWE WIEŻE ORAZ BOHATERÓW! - Kingdom Rush Vengeance #4

CWANIAK
CWANIAK - 51 Wyświetleń
0
51 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 04:04:21

★ KLIKNIJ ŁAPKĘ W GÓRĘ I ZOSTAW SUBA - http://bit.ly/1PmdjGy ★ DOŁĄCZ DO WSPIERAJĄCYCH - https://goo.gl/cvtgJ7 ★ Odpuść pisanie "pierwszy, drugi" itd. ► E-mail/biznes - jakubcwaniakszymczak@gmail.com ► Twitch - https://www.twitch.tv/smartie/ ► Facebook - https://goo.gl/p36BG4 ► Grupa - https://goo.gl/mguqe5 ► Twitter - https://goo.gl/NgR5GZ ► Tym nagrywam oraz streamuje - https://streamlabs.com/slobs/d/209289 ► Gry kupuję tutaj - https://goo.gl/iGvNiY Weekendowe promocje - https://goo.gl/RFRq1S ★ Muzyka w outro: Hooligan Chase - A**hole: https://goo.gl/dfBaPT Twitter - https://twitter.com/hooliganchase Soundcloud - https://soundcloud.com/hooliganchase Tagi // Hashtagi: #gaming #funny #subscribe #xcwaniak #darmowagra #darmowegry #darmowe #gry #online #gryonline #flash #indie #walkthrough #playthrough #darmowa #cwany #cwane #cwana

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału CWANIAK

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-03 Wed 35,056 - 19,004,643 - 1,980 -
2019-04-04 Thu 35,068 +12 19,010,172 +5529 1,981 +1
2019-04-05 Fri 35,077 +9 19,015,879 +5707 1,982 +1
2019-04-06 Sat 35,090 +13 19,024,255 +8376 1,983 +1
2019-04-07 Sun 35,097 +7 19,032,618 +8363 1,986 +3
2019-04-08 Mon 35,103 +6 19,040,635 +8017 1,986 -
2019-04-09 Tue 35,114 +11 19,048,910 +8275 1,986 -
2019-04-10 Wed 35,138 +24 19,063,858 +14948 1,989 +3
2019-04-11 Thu 35,153 +15 19,071,939 +8081 1,989 -
2019-04-12 Fri 35,153 - 19,080,410 +8471 1,990 +1
2019-04-13 Sat 35,161 +8 19,088,821 +8411 1,990 -
2019-04-14 Sun 35,169 +8 19,101,149 +12328 1,991 +1
2019-04-15 Mon 35,177 +8 19,109,902 +8753 1,992 +1
2019-04-16 Tue 35,182 +5 19,120,369 +10467 1,992 -
2019-04-17 Wed 35,199 +17 19,131,246 +10877 1,993 +1
Podsumowanie ogółem +143 +126603 +13
Aktualizacja profilu za 3 godz. 35 min.

Następny film

TAK WYGLĄDAŁBY MÓJ SYN! - Dad 'n Me
CWANIAK
226 Wyświetleń