Astrofaza
Astrofaza
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=-k_4j9YNEYM

Następny film

Co nowego w Astrofazie? - Astro Live
Astrofaza
528 Wyświetleń

Droga Mleczna odkształca się na brzegach - AstroShort

Astrofaza
Astrofaza - 19 Wyświetleń
0
19 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-26 09:20:51

Chińscy astronomowie zauważyli, że nasza galaktyka - Droga Mleczna - odkształca się na swoich końcach. Gwiazdy, gaz oraz pył są wywijane w dość niespodziewane kształty. Nowatorska technika obserwacyjna pozwoliła dostrzec to niecodzienne zjawisko. Wesprzyj rozwój kanału na portalu Patronite i dołącz do zamkniętej, internetowej grupy Patronów: ☑ PATRONITE - https://www.patronite.pl/astrofaza ☑ INSTAGRAM - https://goo.gl/D3Zy1J ☑ KOSZULKI I KUBKI w Astrosklepie - https://goo.gl/RyNfUE ☑ Centrum dowodzenia - http://www.astrofaza.pl ☑ FEJS - http://www.facebook.com/astrofazapl ☑ Pogadaj z resztą załogi - https://goo.gl/5geRif ☑ DRUGI KANAŁ - http://www.youtube.com/Astrofaza Jeśli się spodoba, nie zapomnij dać lajka i zostawić suba, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. A jeśli już subskrybujesz i nie chcesz przegapić nowych filmów, to kliknij dzwonek obok przycisku subskrypcji. Dzięki i miłego lotu! ============== Muzyka ================ ♪ Traveler wave ==============CREW================ - montaż: Kamil Ziółkowski ==============CREDITS================ Science in Public Xiaodian Chen (NAO, CAS)/Science in Public T. Mueller/C. Laporte/NASA/JPL-Caletch ESA

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Astrofaza

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 292,412 - 48,648,724 - 453 -
2019-03-10 Sun 292,613 +201 48,729,191 +80467 453 -
2019-03-11 Mon 292,794 +181 48,774,597 +45406 453 -
2019-03-12 Tue 292,904 +110 48,808,734 +34137 453 -
2019-03-13 Wed 293,068 +164 48,839,373 +30639 453 -
2019-03-14 Thu 293,528 +460 48,920,270 +80897 454 +1
2019-03-15 Fri 293,783 +255 48,957,386 +37116 455 +1
2019-03-16 Sat 294,008 +225 49,036,549 +79163 455 -
2019-03-17 Sun 294,197 +189 49,086,905 +50356 455 -
2019-03-18 Mon 294,519 +322 49,176,444 +89539 456 +1
2019-03-19 Tue 294,637 +118 49,213,924 +37480 456 -
2019-03-20 Wed 294,765 +128 49,244,451 +30527 456 -
2019-03-21 Thu 294,902 +137 49,275,832 +31381 456 -
2019-03-22 Fri 295,027 +125 49,305,908 +30076 456 -
2019-03-23 Sat 295,119 +92 49,331,365 +25457 457 +1
Podsumowanie ogółem +2707 +682641 +4
Aktualizacja profilu za 9 godz. 53 min.