SzybkiBanan
SzybkiBanan
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=PQZmVC7FfuU

Następny film


SzybkiBanan
SzybkiBanan - 37 Wyświetleń
0
37 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-12 01:47:59

Zrzuć donejtem z sympatii mordo: https://tipanddonation.com/szybkibanan =) Wstęp na Zamknięte BETATESTY: http://minefox.pl/sklep/?site=zakup&id=301 Polecam poniższe adresy serwerów minecraft: MINESERWER.PL MINEFOX.PL MCSURVI.PL ROYALCRAFT.PL MINECRAFTOWO.PL ► POLAJKUJ na Facebook: http://facebook.com/SzybkiMC ► OBSERWUJ NA INSTAGRAMIE: http://instagram.com/SzybkiBanan :)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SzybkiBanan

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 61,486 - 11,867,842 - 804 -
2019-04-05 Fri 61,485 -1 11,868,589 +747 804 -
2019-04-06 Sat 61,483 -2 11,869,544 +955 804 -
2019-04-07 Sun 61,488 +5 11,870,631 +1087 804 -
2019-04-08 Mon 61,486 -2 11,871,652 +1021 804 -
2019-04-09 Tue 61,492 +6 11,872,835 +1183 804 -
2019-04-10 Wed 61,494 +2 11,874,642 +1807 804 -
2019-04-11 Thu 61,489 -5 11,875,624 +982 804 -
2019-04-12 Fri 61,495 +6 11,876,712 +1088 804 -
2019-04-13 Sat 61,481 -14 11,878,403 +1691 805 +1
2019-04-14 Sun 61,449 -32 11,879,912 +1509 805 -
2019-04-15 Mon 61,428 -21 11,881,978 +2066 805 -
2019-04-16 Tue 61,420 -8 11,883,112 +1134 805 -
2019-04-17 Wed 61,408 -12 11,884,546 +1434 805 -
2019-04-18 Thu 61,390 -18 11,885,951 +1405 805 -
Podsumowanie ogółem -96 +18109 +1
Aktualizacja profilu za 0 godz. 18 min.