SzybkiBanan
SzybkiBanan
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=PQZmVC7FfuU

Następny film

Brutal Life - Update :) dużo poprawek :)
SzybkiBanan
137 Wyświetleń

SzybkiBanan
SzybkiBanan - 17 Wyświetleń
0
17 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-12 01:47:59

Zrzuć donejtem z sympatii mordo: https://tipanddonation.com/szybkibanan =) Wstęp na Zamknięte BETATESTY: http://minefox.pl/sklep/?site=zakup&id=301 Polecam poniższe adresy serwerów minecraft: MINESERWER.PL MINEFOX.PL MCSURVI.PL ROYALCRAFT.PL MINECRAFTOWO.PL ► POLAJKUJ na Facebook: http://facebook.com/SzybkiMC ► OBSERWUJ NA INSTAGRAMIE: http://instagram.com/SzybkiBanan :)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SzybkiBanan

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-07 Thu 61,665 - 11,780,848 - 784 -
2019-02-08 Fri 61,660 -5 11,784,368 +3520 784 -
2019-02-09 Sat 61,666 +6 11,786,756 +2388 785 +1
2019-02-10 Sun 61,650 -16 11,790,902 +4146 786 +1
2019-02-11 Mon 61,638 -12 11,796,298 +5396 787 +1
2019-02-12 Tue 61,642 +4 11,798,555 +2257 787 -
2019-02-13 Wed 61,635 -7 11,800,179 +1624 787 -
2019-02-14 Thu 61,629 -6 11,802,734 +2555 788 +1
2019-02-15 Fri 61,624 -5 11,804,054 +1320 788 -
2019-02-16 Sat 61,626 +2 11,805,945 +1891 788 -
2019-02-17 Sun 61,626 - 11,807,487 +1542 789 +1
2019-02-18 Mon 61,617 -9 11,810,306 +2819 790 +1
2019-02-19 Tue 61,618 +1 11,812,032 +1726 790 -
2019-02-20 Wed 61,618 - 11,814,310 +2278 790 -
2019-02-21 Thu 61,608 -10 11,815,455 +1145 791 +1
Podsumowanie ogółem -57 +34607 +7
Aktualizacja profilu za 1 godz. 49 min.