MateuszFret53
MateuszFret53
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=qanlH3N6xrg

Następny film

Fakty RMF FM (25.01.2019) 09.00
MateuszFret53
38 Wyświetleń

MateuszFret53
MateuszFret53 - 20 Wyświetleń
0
20 Wyświetleń
Opublikowano 2019-01-23 05:14:52

#Fakty #RMFFM

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MateuszFret53

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-11 Thu 19,639 - 879,336 - 7,671 -
2019-04-12 Fri 19,639 - 880,839 +1503 7,679 +8
2019-04-13 Sat 19,637 -2 882,585 +1746 7,682 +3
2019-04-14 Sun 19,635 -2 884,248 +1663 7,681 -1
2019-04-15 Mon 19,626 -9 886,275 +2027 7,685 +4
2019-04-16 Tue 19,625 -1 887,553 +1278 7,691 +6
2019-04-17 Wed 19,621 -4 888,824 +1271 7,690 -1
2019-04-18 Thu 19,622 +1 890,242 +1418 7,690 -
2019-04-19 Fri 19,622 - 892,918 +2676 7,699 +9
2019-04-20 Sat 19,622 - 894,695 +1777 7,700 +1
2019-04-21 Sun 19,620 -2 896,217 +1522 7,707 +7
2019-04-22 Mon 19,617 -3 897,640 +1423 7,706 -1
2019-04-23 Tue 19,612 -5 899,486 +1846 7,710 +4
2019-04-24 Wed 19,610 -2 900,610 +1124 7,713 +3
2019-04-25 Thu 19,610 - 901,302 +692 7,713 -
Podsumowanie ogółem -29 +21966 +42
Aktualizacja profilu za 4 godz. 58 min.

Następny film

Fakty RMF FM (25.01.2019) 09.00
MateuszFret53
38 Wyświetleń