MateuszFret53
MateuszFret53
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=qanlH3N6xrg

Następny film

FIFA 18 | Xbox One | Fragment #02
MateuszFret53
174 Wyświetleń

MateuszFret53
MateuszFret53 - 12 Wyświetleń
0
12 Wyświetleń
Opublikowano 2019-01-23 05:14:52

#Fakty #RMFFM

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MateuszFret53

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-09 Sat 19,814 - 791,153 - 7,448 -
2019-02-10 Sun 19,811 -3 793,008 +1855 7,453 +5
2019-02-11 Mon 19,802 -9 794,609 +1601 7,458 +5
2019-02-12 Tue 19,800 -2 796,031 +1422 7,461 +3
2019-02-13 Wed 19,798 -2 797,386 +1355 7,465 +4
2019-02-14 Thu 19,792 -6 798,212 +826 7,470 +5
2019-02-15 Fri 19,787 -5 799,519 +1307 7,476 +6
2019-02-16 Sat 19,778 -9 801,922 +2403 7,487 +11
2019-02-17 Sun 19,773 -5 803,059 +1137 7,488 +1
2019-02-18 Mon 19,771 -2 804,548 +1489 7,488 -
2019-02-19 Tue 19,767 -4 805,930 +1382 7,493 +5
2019-02-20 Wed 19,763 -4 807,184 +1254 7,493 -
2019-02-21 Thu 19,760 -3 808,979 +1795 7,501 +8
2019-02-22 Fri 19,759 -1 810,550 +1571 7,512 +11
2019-02-23 Sat 19,754 -5 811,744 +1194 7,512 -
Podsumowanie ogółem -60 +20591 +64
Aktualizacja profilu za 2 godz. 57 min.

Następny film

FIFA 18 | Xbox One | Fragment #02
MateuszFret53
174 Wyświetleń