Vertez
Vertez
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=1DNh4a2umuk

FAR CRY 5 #03 - ODBIJAMY FALL'S END! | PC 2k60fps | Vertez | Zagrajmy w FarCry5

Vertez
Vertez - 715 Wyświetleń
0
715 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:45:36

Fragment z brakującym głosem w 21 minucie: https://www.youtube.com/watch?v=dMTcG3RuOCU CHCESZ WIĘCEJ FAR CRY 5? SUBUJ I OGLĄDAJ PIERWSZY: http://bit.ly/vertezarmy ❤️ BĘDZIE TEŻ SUPER JEŚLI ZOSTAWISZ ŁAPKĘ W GÓRĘ! ► PLAYLISTA SERII: https://www.youtube.com/playlist?list=PL80Q6crGrjTw4biKqYapCaCvZWyvgbQ2m ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ WBIJAJ NA INSTAGRAM! http://instagram.com/vertezalke GRUPA NA FACEBOOKU: http://bit.ly/KoksyVertezaPro FACEBOOK: http://facebook.com/mrvertez SNAPCHAT: mrvertez ✏️ TWITTER: http://twitter.com/MrVertez KOSZULKI: https://vertez.teetres.com/ KANAŁ MINECRAFT: http://bit.ly/minecraftvertez ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► BIZNES MAIL: Vertez@gethero.pl ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► Tytuł odcinka: FAR CRY 5 #03 - ODBIJAMY FALL'S END! | PC 2k60fps | Vertez | Zagrajmy w FarCry5

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Vertez

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-04 Mon 1,158,655 - 360,824,489 - 2,866 -
2019-02-05 Tue 1,159,016 +361 360,916,697 +92208 2,867 +1
2019-02-06 Wed 1,159,203 +187 360,983,060 +66363 2,868 +1
2019-02-07 Thu 1,159,251 +48 361,046,108 +63048 2,867 -1
2019-02-08 Fri 1,159,347 +96 361,114,932 +68824 2,868 +1
2019-02-09 Sat 1,159,419 +72 361,183,739 +68807 2,871 +3
2019-02-10 Sun 1,159,621 +202 361,333,870 +150131 2,872 +1
2019-02-11 Mon 1,159,755 +134 361,383,850 +49980 2,873 +1
2019-02-12 Tue 1,159,841 +86 361,460,011 +76161 2,873 -
2019-02-13 Wed 1,159,931 +90 361,524,909 +64898 2,874 +1
2019-02-14 Thu 1,160,065 +134 361,646,735 +121826 2,876 +2
2019-02-15 Fri 1,160,208 +143 361,716,347 +69612 2,875 -1
2019-02-16 Sat 1,160,413 +205 361,796,415 +80068 2,876 +1
2019-02-17 Sun 1,160,539 +126 361,876,891 +80476 2,878 +2
2019-02-18 Mon 1,160,627 +88 361,945,815 +68924 2,878 -
Podsumowanie ogółem +1972 +1121326 +12
Aktualizacja profilu za 9 godz. 54 min.