MateuszFret53
MateuszFret53
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=HazS0Qq8H70

Następny film

Fakty RMF FM (16.04.2019) 10.00
MateuszFret53
6 Wyświetleń

MateuszFret53
MateuszFret53 - 25 Wyświetleń
0
25 Wyświetleń
Opublikowano 2019-01-02 04:36:59

#FIFA19 ---------------------------------------­-------------------------------- Subskrybuj mój kanał: https://www.youtube.com/channel/UCbrM... ---------------------------------------­-------------------------------- Moja strona internetowa: http://tmf53.jimdo.com ---------------------------------------­-------------------------------- Moja strona internetowa #2: http://mateuszfret53.blogspot.com/ ---------------------------------------­-------------------------------- Mój Facebook: https://www.facebook.com/mateuszfret53/ ---------------------------------------­-------------------------------- Moje Google+: https://plus.google.com/+TheMateuszFret53 ---------------------------------------­-------------------------------- Mój Steam: http://steamcommunity.com/id/mateuszfret53 ---------------------------------------­-------------------------------- Mój Dailymotion: http://www.dailymotion.com/TheMateuszFret53 ---------------------------------------­-------------------------------- Mój reddit: https://www.reddit.com/user/MateuszFret53 ---------------------------------------­-------------------------------- Mój Snapchat: fretmateusz ---------------------------------------­-------------------------------- Uwaga: Kopiowanie lub publikowanie filmów oraz innych elementów dostępnych na moim kanale bez mojej zgody jest zabronione. ---------------------------------------­-------------------------------- MateuszFret53 (c) 2012-2019 Fremantle Turek/Buena Vista Television.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MateuszFret53

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 19,644 - 877,141 - 7,666 -
2019-04-10 Wed 19,646 +2 878,097 +956 7,669 +3
2019-04-11 Thu 19,639 -7 879,336 +1239 7,671 +2
2019-04-12 Fri 19,639 - 880,839 +1503 7,679 +8
2019-04-13 Sat 19,637 -2 882,585 +1746 7,682 +3
2019-04-14 Sun 19,635 -2 884,248 +1663 7,681 -1
2019-04-15 Mon 19,626 -9 886,275 +2027 7,685 +4
2019-04-16 Tue 19,625 -1 887,553 +1278 7,691 +6
2019-04-17 Wed 19,621 -4 888,824 +1271 7,690 -1
2019-04-18 Thu 19,622 +1 890,242 +1418 7,690 -
2019-04-19 Fri 19,622 - 892,918 +2676 7,699 +9
2019-04-20 Sat 19,622 - 894,695 +1777 7,700 +1
2019-04-21 Sun 19,620 -2 896,217 +1522 7,707 +7
2019-04-22 Mon 19,617 -3 897,640 +1423 7,706 -1
2019-04-23 Tue 19,614 -3 898,876 +1236 7,712 +6
Podsumowanie ogółem -30 +21735 +46
Aktualizacja profilu za 7 godz. 35 min.

Następny film

Fakty RMF FM (16.04.2019) 10.00
MateuszFret53
6 Wyświetleń