MotoGamesTV
MotoGamesTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=3GIqDpe0SQw

Forza Motorsport 7 - 2018 Ford #25 Mustang RTR (Vaughn Gittin Jr) Gameplay [4K 60FPS]

MotoGamesTV
MotoGamesTV - 22 Wyświetleń
0
22 Wyświetleń
Opublikowano 2019-03-14 12:47:30

Car available as part of March Spotlight Cars. 0:20 - Forzavista 1:22 - Gameplay (Silverstone International Circuit) 2:52 - Replay Gameplay recorded with AVerMedia Live Gamer 4K GC573 https://www.avermedia.com/event/4Kseries_pl/ https://www.avermedia.com/gaming/product/game_capture/live_gamer_4k_gc573 Xbox One X 2160p 60FPS gameplay http://www.facebook.com/motogames http://twitter.com/MotoGames http://www.twitch.tv/motogamestv https://speed-zone.pl/ http://www.thrustmaster.com/ http://www.wheelstandpro.com MotoGamesTV #Forza7 #ForzaMotorsport7 #RTR

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MotoGamesTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 186,613 - 128,753,515 - 6,439 -
2019-03-10 Sun 186,689 +76 128,819,128 +65613 6,443 +4
2019-03-11 Mon 186,740 +51 128,881,733 +62605 6,444 +1
2019-03-12 Tue 186,791 +51 128,948,053 +66320 6,448 +4
2019-03-13 Wed 186,905 +114 129,040,719 +92666 6,452 +4
2019-03-14 Thu 186,967 +62 129,090,869 +50150 6,454 +2
2019-03-15 Fri 187,024 +57 129,144,845 +53976 6,458 +4
2019-03-16 Sat 187,103 +79 129,198,914 +54069 6,460 +2
2019-03-17 Sun 187,208 +105 129,290,125 +91211 6,464 +4
2019-03-18 Mon 187,239 +31 129,329,181 +39056 6,466 +2
2019-03-19 Tue 187,301 +62 129,370,333 +41152 6,468 +2
2019-03-20 Wed 187,392 +91 129,409,929 +39596 6,468 -
2019-03-21 Thu 187,450 +58 129,454,126 +44197 6,474 +6
2019-03-22 Fri 187,573 +123 129,522,749 +68623 6,477 +3
2019-03-23 Sat 187,619 +46 129,548,971 +26222 6,478 +1
Podsumowanie ogółem +1006 +795456 +39
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.