Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=pjznZ06qiLw

Następny film

OPRAWA LEGII: Legia Warszawa - Cracovia 17.02.2019
Stadionowi Oprawcy
15 Wyświetleń

Fragment dopingu: Lech Poznań – Zagłębie Lubin 08.02.2019

Stadionowi Oprawcy
Stadionowi Oprawcy - 31 Wyświetleń
0
31 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-10 02:04:05

autor video: Shadow.Photo Galerie z tego spotkania: Shadow.Photo: https://stadionowioprawcy.net/galeria/lech-poznan-zaglebie-lubin-08-02-2019-2/ Art. Repo: https://stadionowioprawcy.net/galeria/lech-poznan-zaglebie-lubin-08-02-2019-3/ Garbatowski Paparazzo: https://stadionowioprawcy.net/galeria/lech-poznan-zaglebie-lubin-08-02-2019/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Stadionowi Oprawcy

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 22,266 - 4,517,948 - 29 -
2019-02-09 Sat 22,270 +4 4,519,133 +1185 29 -
2019-02-10 Sun 22,277 +7 4,520,768 +1635 30 +1
2019-02-11 Mon 22,275 -2 4,521,921 +1153 30 -
2019-02-12 Tue 22,274 -1 4,523,627 +1706 30 -
2019-02-13 Wed 22,279 +5 4,524,565 +938 30 -
2019-02-14 Thu 22,286 +7 4,525,760 +1195 30 -
2019-02-15 Fri 22,288 +2 4,526,853 +1093 30 -
2019-02-16 Sat 22,289 +1 4,529,820 +2967 31 +1
2019-02-17 Sun 22,299 +10 4,531,214 +1394 32 +1
2019-02-18 Mon 22,311 +12 4,538,086 +6872 32 -
2019-02-19 Tue 22,377 +66 4,544,109 +6023 34 +2
2019-02-20 Wed 22,456 +79 4,557,771 +13662 34 -
2019-02-21 Thu 22,594 +138 4,568,962 +11191 35 +1
2019-02-22 Fri 22,613 +19 4,572,315 +3353 35 -
Podsumowanie ogółem +347 +54367 +6
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

OPRAWA LEGII: Legia Warszawa - Cracovia 17.02.2019
Stadionowi Oprawcy
15 Wyświetleń