Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=_dQW4VpcAqM

Następny film


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC.93) - UJAWNIAMY, KTO SKRYCIE UMACNIA PROROSYJSKIE LOBBY W POLSCE?

Telewizja Republika
Telewizja Republika - 8 Wyświetleń
0
8 Wyświetleń
Opublikowano 2019-03-16 06:03:32

Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl - codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Telewizja Republika

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-06 Wed 113,692 - 153,316,169 - 30,989 -
2019-03-07 Thu 113,877 +185 153,430,166 +113997 31,042 +53
2019-03-08 Fri 114,012 +135 153,551,881 +121715 31,047 +5
2019-03-09 Sat 114,213 +201 153,721,979 +170098 31,065 +18
2019-03-10 Sun 114,365 +152 153,859,942 +137963 31,088 +23
2019-03-11 Mon 114,622 +257 154,106,692 +246750 31,133 +45
2019-03-12 Tue 114,749 +127 154,241,797 +135105 31,159 +26
2019-03-13 Wed 114,871 +122 154,344,098 +102301 31,159 -
2019-03-14 Thu 114,961 +90 154,458,014 +113916 31,190 +31
2019-03-15 Fri 115,044 +83 154,559,680 +101666 31,220 +30
2019-03-16 Sat 115,299 +255 154,773,587 +213907 31,254 +34
2019-03-17 Sun 115,482 +183 154,929,126 +155539 31,268 +14
2019-03-18 Mon 115,605 +123 155,081,121 +151995 31,274 +6
2019-03-19 Tue 115,724 +119 155,210,419 +129298 31,298 +24
2019-03-20 Wed 115,828 +104 155,272,625 +62206 31,297 -1
Podsumowanie ogółem +2136 +1956456 +308
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film