KONDZIO PLAYER
KONDZIO PLAYER
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=BRFWRVLBIRQ

GRAM NIEMCEM! OSTATNI TYGRYS BATTLEFIELD 5 PL WOJENNE OPOWIEŚCI E08

KONDZIO PLAYER
KONDZIO PLAYER - 45 Wyświetleń
0
45 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 02:13:43

Presented by EA Game Changers ►TWITCH LIVE: https://www.twitch.tv/kondzioplayerlive ►WSPARCIE: https://streamelements.com/kondzioplayerlive/tip ►KANAŁ LIVE: https://www.youtube.com/kondzioplayerlive ►INTRO: MacLobuzz www.youtube.com/c/MacLobuzz ►ZOSTAŃ PATRONEM KANAŁU: https://patronite.pl/profil/509/konrad-kucharski ►SUBSKRYBUJ: http://tiny.pl/q89pt ►FACEBOOK: https://www.facebook.com/kondzioplayer ►GRUPA FB: https://www.facebook.com/groups/1481427412172084 ►DISCORD: https://discordapp.com/invite/NYP9gKk ►INSTAGRAM: http://instagram.com/kondzioplayer ►ASK: http://ask.fm/kondzioplayer Usługę Origin Access Premier otrzymałem od firmy Electronic Arts. BATTLEFIELD 5 PL, battlefield 5 zagrajmy, battlefield 5 beta, battlefield 5 rotterdam, battlefield 5 wielkie operacje, battlefield 5 grand operations, battlefield 5 multiplayer, battlefield 5 pl , battlefield 5 battle royale, battlefield 5 imersja, battlefield 5 ultra, battlefield 5 fortyfikacje, battlefield 5 fortnite, battlefield 5 po polsku battlefield 5 pełna wersja battlefield 5 origin premier battlefield 5 premiera, zagrajmy w battlefield 5, battlefield 5 pl, battlefield 5 kampania, battlefield 5 singleplayer pl, battlefield v pl, zagrajmy w battlefield v, #battlefield5 #battlefield5premier #battlefield5kampania

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału KONDZIO PLAYER

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-06 Sat 88,284 - 31,644,649 - 2,406 -
2019-04-07 Sun 88,316 +32 31,664,714 +20065 2,407 +1
2019-04-08 Mon 88,358 +42 31,682,942 +18228 2,409 +2
2019-04-09 Tue 88,434 +76 31,713,521 +30579 2,412 +3
2019-04-10 Wed 88,490 +56 31,730,693 +17172 2,415 +3
2019-04-11 Thu 88,520 +30 31,748,188 +17495 2,416 +1
2019-04-12 Fri 88,559 +39 31,770,636 +22448 2,415 -1
2019-04-13 Sat 88,625 +66 31,792,427 +21791 2,417 +2
2019-04-14 Sun 88,787 +162 31,836,943 +44516 2,419 +2
2019-04-15 Mon 88,889 +102 31,865,926 +28983 2,420 +1
2019-04-16 Tue 88,964 +75 31,890,388 +24462 2,422 +2
2019-04-17 Wed 89,004 +40 31,907,981 +17593 2,422 -
2019-04-18 Thu 89,056 +52 31,924,824 +16843 2,424 +2
2019-04-19 Fri 89,081 +25 31,941,764 +16940 2,425 +1
2019-04-20 Sat 89,089 +8 31,951,092 +9328 2,425 -
Podsumowanie ogółem +805 +306443 +19
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.