MotoGamesTV
MotoGamesTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Y3ZBnbqd5p0

Następny film


Gran Turismo Sport VR - Aston Martin DB3S CN.1 '53 Gameplay

MotoGamesTV
MotoGamesTV - 22 Wyświetleń
0
22 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-12 02:23:05

Aston Martin DB3S CN.1 '53 is available in free update 1.32 https://www.gran-turismo.com/gb/news/00_5571549.html Track: Dragon Trail - Seaside Dusk - 18:30 - Fine Weather Gameplay from PS4 Pro. http://www.facebook.com/motogames http://twitter.com/MotoGames http://www.twitch.tv/motogamestv https://speed-zone.pl/ http://www.thrustmaster.com/ http://www.wheelstandpro.com MotoGamesTV #GTSport #GranTurismoSport

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MotoGamesTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 189,134 - 131,039,507 - 6,524 -
2019-04-05 Fri 189,210 +76 131,102,786 +63279 6,530 +6
2019-04-06 Sat 189,303 +93 131,166,285 +63499 6,533 +3
2019-04-07 Sun 189,391 +88 131,232,512 +66227 6,539 +6
2019-04-08 Mon 189,466 +75 131,290,435 +57923 6,544 +5
2019-04-09 Tue 189,512 +46 131,343,805 +53370 6,547 +3
2019-04-10 Wed 189,556 +44 131,392,391 +48586 6,552 +5
2019-04-11 Thu 189,607 +51 131,454,076 +61685 6,557 +5
2019-04-12 Fri 189,674 +67 131,503,182 +49106 6,560 +3
2019-04-13 Sat 189,742 +68 131,555,753 +52571 6,565 +5
2019-04-14 Sun 189,827 +85 131,612,831 +57078 6,568 +3
2019-04-15 Mon 189,860 +33 131,666,422 +53591 6,571 +3
2019-04-16 Tue 189,959 +99 131,753,570 +87148 6,575 +4
2019-04-17 Wed 190,001 +42 131,809,918 +56348 6,576 +1
2019-04-18 Thu 190,040 +39 131,861,287 +51369 6,577 +1
Podsumowanie ogółem +906 +821780 +53
Aktualizacja profilu za 1 godz. 27 min.